www.sudzibas.lv MC CLEAN Krāpšana, papildu samaksas prasīšana

MC CLEAN - Krāpšana, papildu samaksas prasīšana

Neadekvāta Cena par salona ķīmisko tīrīšanu vieglajai a/m! Sākumā par pakalpojumu tika prasīta jau yā astrālā summa-170. €, kira tipa darba veikšanas laikā izauga beigās līdz 215€!, pāris eļļas pilienu dēļ uz aizmugurējā sēdekļa apakšējās daļas tikai tika pieņemts lēmus salonu ķīmiski tīrīt! Pat pēc otrās tīrīšanas pa reklamāciju 2. Traipiņi palika redzami.. Tika iztīrīts tikai salons, bez griestu tīrīšanas, un izsūknēts bagāžas nodalījums.. Kā arī nomazgāta no ārpusēs, un mazgāti ratu diski no ferodo putekļiem, un piķa punktiņiem. Tika melots ka pie mašīnas esot strādājuši 3. Cilvēki! Ko viņi varēja tās vieglās salonā darīt, apenes viens otram ostīt? ! Pēc dižā meistera vārfiem, esot bijusi ļoti netīra... Jau sāku domāt, vai tikai tur vistas nebūs pus gadu dzīvojušas? ! Sarkasms.. Rīgā par šādu summu 2. Reizes varētu iztīrīt ar visu žāvēšanu! Silti iesaku visiem turēties tālāk no šīs firmeles pakalpojumiem! Pats biju reisā, par cenu uzzināju tikai kad sieva viņu nākamās dienas vakarā saņēma... Būtu jau starta cenu sākumā zinājis, pat ne mazākās domas nrbūtu tur griezties! 😡😡😡