MB zobārstniecība Kuldīgā - Slikts serviss

Pat grūti pateikt kādi tur speciālisti, taču serviss pieņemšanā ir atbaidošs. Pieņēmēja "pumpē" īpašnieka tiesības. Absolūti ignorē pašas noteikto pieņemšanas laiku un skaidri un gaiši pasaka - "mani neviens atlaist nevar" līdz ar to pamelninot mb reputāciju. Nu ko, nav jau vienīgā zobārstniecības iestāde, bez tam vēl, šķiet, dārgāk kā Rīgā. Skumji, padomijas metodes apkalpošanā visā plaukumā.

L

veesaa007 17.11.2017

Lūdzu, konkrētāk un saprotamāk.

G gundega_ 21.11.2017

Labdien, Leonard!
Izskatot Jūsu sūdzību noskaidrojām, ka tikāt pieņemts sestdienā, plkst. 9.30 ,lai gan mūsu. darba laiks, no plkst.10.00. Nākošā sestdienā, pēc zvana, ka sāp zobs, Jums tika nozīmēta vizīte, tai pašā dienā, ārpus kārtas, bez iepriekšēja pieraksta. Darbiniekiem izteikts aizrādījums, ievērot darba laiku, strādāt pēc pieraksta, neņemt pacientus ārpus kārtas, radot nekārtības.
Runājot par cenām, ar tām iespējams iepazīties mūsu mājas lapā, pirms nākat uz klīniku.
Ar cieņu,valdes locekle: Gundega Rucka

V Vilis_vilis 03.12.2017