www.sudzibas.lv MB Dzelzsbetons Izmaksāts aprēķins par nostrādāto periodu

MB Dzelzsbetons - Izmaksāts aprēķins par nostrādāto periodu

Biju sācis stradat firma Mb Dzelzsbetons, nostrādājot kādu laiku sapratu kad tas nav mans, jo neviens nevēlas apmacit, un tāpat nepaskaidro tieši visu procesu darba, sazinājos ar darba devēju un teicu kad vēlos uzrakstīt atlūgumu, biju ieradies uz darbu uzrakstīju atlūgumu, ka ari parakstīju kad eju prom no darba, man sekretāre pateica kad aprēķinu saņemšu nākoša diena, bet ir pagājis vairāk ka pus mēnesis un nav nekas samaksāts par nostrādāto periodu, centos sazināties ar viniem, runāju pa telefonu un sekretārei izteicu visu sūdzību un situāciju, kur viņa man uzreiz atbildēja viņa neko nesaprotot un lai no manis tiktu vaļa iedeva citu nummuru uz kuru zvanit, centos pazvanit uz doto nummuru, bet man neviens neatbild, centos sazināties ar viniem vēlreiz bet man neviens vairāk necel klausuli, centos pazvanit no cita nummura kura tikko izdzirdēja manu vārdu aptrukas saruna. Likuma ir rakstit neskatoties uz cik ilgi persona nostrādājusi noteikta amata, kautvai ja persona nostrādājusi pat vienu dienu, darba devējam ir jāizmaksā darbiniekam aprēķins neteikta laika perioda. Paldies par sapratni un ceru kad mana sūdzība bus izskatīta ar cienu Eriks Buzers

E