LV RU
www.sudzibas.lv Mazzalves pamatskola Covid-19 karantīnas neievērošana!

Mazzalves pamatskola - Covid-19 karantīnas neievērošana!

Labdien! Vēlos informēt par rupjiem noteikuma pārkāpumiem saistībā ar covid-19 karantīna.
Bērniem jāiet uz skolu pašiem pakaļ pēc mācību uzdevumiem kuri jāizpilda mājās un atkal jānes atpakaļ uz skolu (skolas koridori ir galds kur atrodas saņemamies un nododamiem uzdevumiem) . Iesaku nekavējoties konstatēt un novērst rupjus pārkāpumus!

K

Komentāri (7)

K Kasparstaxi 02.04.2020

Netiek laicīgi reaģēt.

T Turkey901 02.04.2020

Acīmredzot Mazzalvē skolotājiem un bērniem ir problēma ar datoru trūkumu un vājām datorprasmēm, tāpēc arī turpinās papīra darbu ēra!

K Kasparstaxi 02.04.2020

Šinī gadījumā iet runa par Covid-19 ierobežojošiem pasākumiem. Šeit nav nekāda sakara ar datoru vai tās lietošanas prasmēm. Slikti esat sapratis sūdzības tekstu.

T Turkey901 02.04.2020

Jums, šajā gadījumā, ir brīva izvēle - nelaist bērnu pakaļ darbiem lapām uz skolu un atstāt to uz otru gadu, droši kā bankā!

T Turkey901 02.04.2020

* darba lapām

Vismaz tad, varbūt, bērni pratīs lasīt un rakstīt, ja jau vecāki neprot.

V Vizbulīte1188 02.04.2020

ATBILDOT UZ IEPRIEKŠĒJIEM KOMENTĀRIEM..Sākumskolas bērniem informātiku nemāca, sāksim ar to. Otrkārt lielai daļai ģimeņu nav katram ģimenes loceklim savs dators. Treškārt vai Jūs, kā bērns, kuram koncentrēšanās spējas nav tik attīstītas kā pieaugušajam varētu nosēdēt 8 stundas pie datora? Ceturtkārt skolas noteikumi nosaka ----Mācību grāmatas un mācību materiālus vajadzības gadījumā skolā var saņemt vecāki, iepriekš sazinoties ar klases audzinātāju vai priekšmeta skolotāju. Galējas nepieciešamības gadījumā skola nodrošinās materiālu piegādi.---- Vecāki ir informēti par šādiem noteikumiem! Nav tādu cilvēkresursu, lai pie skolas durvīm noliktu sargu, kas visu dienu uzmanīs, kas ienāk un, kas iznāk.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes