Mazulītis/ Privātā pirmsskolas izglītības iestāde - Attieksme pret darbiniekiem

Vēršu uzmanību visiem, kas plāno strādāt šajā iestādē par auklīti. Rēķinieties,
ka Jūsu pieņemšana darbā ir visai nosacīta. Darba līgums gan tiek noslēgts. Tur viss ok.
Bet, nedod Dievs, saslimt - pēc slimības paziņos, ka darbs tiek uzteikts. Šeit nepārtraukti
mainās auklītes. Nāk un iet. Īpašnieces ar cilvēcīgām attiecībām ir uz "Jūs". Bēdīgi:( Zinot situāciju,
ka auklītes šeit darbā nav stabils rādītājs, personai, kura ir ieinteresēta turpināt darbu, jo darbs uzrunā
un bērni ir pieņēmuši, vienkārši uzsāka darbu. Protams, neko nepaskaidrojot. Vienīgais iemesls
varētu būt slimība (oficiāli ar slimības lapu un zāļu kaudzīti pie gultas). Vai tiešām būtu bijis labāk turpināt
iet uz darbu ar temperatūru, klepu un iesnām? Pie bērniem. Par saslimšanu vadība tika informēta un par
laiku, kad būs atpakaļ ierindā tāpat. Tika mēģināts noskaidrot uzteikuma iemeslu - bez atbildes, pa telefonu
nekorekta uzkliegšana un tel sarunas izbeigšana sarunas vidū. Uz SMS nekādas reakcijas. B/d vadītāja
tā arī paziņoja, ka, lai necerot, ka kāda vadītāja parādīšoties, kamēr atlaistais darbinieks vēl ir darba
vietā. Attieksme kolosāla. Manuprāt, šī situācija, ka nepārtraukti mainās darbinieki, nav vēlama un traumē
bērnu psihi. Bērns tikko pieradis pie vienas auklītes un nākamajā dienā jau cita.. Paldies Dievam, mani
bērni un no b/d vecuma ārā un tas nebūs jāpiedzīvo. Tas ir tik sekli, izmantot situāciju, kad Ikšķilē trūkst b/d
un ņirgāties par darbiniekiem.

D