Mazrocis@Co

Esiet uzmanīgi! KRĀPNIEKU FIRMA! [slēpt]@Co" ir mājas lapa http://www.ikrm.lvNeuzticiet savus īpašumus šim krāpniekam mazrocim, kurš sākumā ieiet uzticībā, prot atstāt labu iespaidu par sevi un beigās apkrāpj.Tendēts uz sieviešu īpašumiem, piedāvājot tuvas attiecības. Vīriešus ar īpašumiem krāpj vēl gudrāk.Viņa sieva Ineta Mazroce, kura apprecējās nedēļu pēc augstākās tiesas sprieduma par slepkavību uz 6.gadiem. Viņa ir saistīta ar Buderus Baltic firmu, kura nodarbojas ar apkures katliem, kura arī ir šaubīga.

D duuds 28.03.2007

Mani arī šis afērists MAZROCIS GRIBĒJA PĀRMEST, bet neizdevās. MAZROCIS IR ŠUŠARA PĒC CIETUMNIEKU ŽARGONA.

G GS 02.11.2010

Mazrocis ir nožēlojams bandīts. bez morāles. Gan jau drīz bus atpakaļ, vai arī savādāk samaksās par saviem darbiem. Nekad nesaistieties ar šo cilvēku nekādos darījumos un attiecībās.