Mazo Brāļu Hospit.- LELDE

Kontrastā visam sliktajam, ko te raksta par vetārstiem, gribas šodien sveikt vārda dienā vienu no valsts labākajām vetārstēm, uzticamu mūsu kluba atbalstītāju un vienkārši pasakainu sievieti- mūsu mīļo Leldīti. Esi vienmēr tikpat mīļa, sirsnīga, vienmēr smaidoša un jauka, kā līdz šim. Un pie viena- laimīgu Tev Jauno- Cūkas gadu!!!!!!!!!

J

@ @@ 20.12.2006

Atradat kur uzrakstit apsveikmu!!Pašiem smiekli nenak!?Ista vieta , istam dakterim!!

K k 20.12.2006

Vieta apsveikumam nav laba, bet aarste tiesham no Dieva!

G gferesdxbik 21.12.2006

Un kā vē no dieva - tāpēc jau tur arī visus nosūta. Un tad šie no augšas skatās kā lelducis pa zemi satigā.

M Mārīte 30.12.2006

kAPĒC VISIEM PATĪK VIENAM OTRU NODIRST, VAI NO TĀ VIEGLĀK JUMS PALIEK, TAD NETURIET DZĪVNIEKUS, JA NEMĀKAT VIŅUS AUDZINĀT, SUNS UN KAĶIS IR EKSKLUŽĪVA PRECE MŪSDIENĀS, TAUTA DOMĀJIET KO DARIET, NEPATĪK VETĀRSTS, VEDIET ĀRSTĒT PIE DIEVA.

I Ilona 27.07.2008

pareizi dara ka brīdina citus cilvekus par sliktām klīnikām! man arī tagad ar suni situācija nav no labākajām, bet uz kuru klīniku labāk vest nav ne jausmas. vienreiz ārste kļūdijās, tagad nezinu vairs kam var uzticēt suņuku ārstēt!:((((