LV RU
www.sudzibas.lv Mazmežotnes muiža Dīvaina vadītāja-Iveta Burkāne

Mazmežotnes muiža - Dīvaina vadītāja-Iveta Burkāne

Mazmezotnes muiza-fantastiski skaista vieta, uz turieni visiem ir jaaizbrauc, ja nav vel bijusi. Sakopts, skaists, attistits ipasums. Patiesam lielu darbu ieguldijusi si ipasuma saimnieki-Burkanu gimene. Cepuri nost.

Vasaras sakuma organizejam palielas kazas saja ipasuma, un beigu beigas ari viss bija ok, viesi tiesam priecigi par skaistumu un sakopto teritoriju. Bildes lieliskas. Tomer mums pasiem tas bija gars, neizprotams, raizu pilns celojums, sadarbojoties ar muizas saimnieci-Ivetu Burkani..

Pirma iepazisanas saruna noriteja jauka gaisotne, viss tika izrunats, sarunats, pierakstits. Ari pirma avansa iemaksa tika veikta. Ilgi gaidijam jebkadu talaku informaciju, apstiprinajumu, rakstisku vienosanos, jebko. Uz talakam sarunam Burkanes kundze vairakkart neieradas, neskatoties uz to, ka mes bijam laiku saskanojusi, braukusi no Rigas, tas jau saka klut aizdomigi. Talak kluva arvien interesantak, mums reezrveties numurini, pecak daleji jau izradas rezerveti arzemju viesiem, saskanotie laiki gan dekoresanai, gan numuru atbrivosanai tika steidzinati, jo javacas ieksa jau nakamajiem, kaut mes sakotneji bijam atrunajusi konkretus laikus, kuros varesim uzkaveties un darboties. Neskatoties uz atrunatajam izmaksam pirmaja saruna, izmaksas turpinja augt un augt par jebko. Visa kompleksa ire ka velak izradijas neietvera sevi terases iri, brokastu vietu, ceremonijas vietu, virtuves izmaksas un sazin vel kadus jokus... Lidz sim organizejot lielus pasakumus visa kompleksa ires cena ari nozime to, ka tu ire visu kompleksu un viss saja cena ietilpst, nevis pec tam japiemaksa par katru telpu vel klat.. Vienvardsakot parsteigumi turpinajas ik uz sola, kad mes pashi vairs sakam nesaprast, vai pirma saruna pirms gada ar Burkanes kundzi, bija nosapnota vai totali talu no musu izpratnes par to, ko sarunajam... lieki piebilst, ka tas viss radija looti lielu stresu, jo gatavojoties kazam jau ta ir loti daudz sikumi, par kuriem nonstop jadoma, un kad tev liekas, ka tu esi visu cilvecigi sarunajis un vienojies, beigas parpratums rodas faktiski jebkura punkta, bija tiesam morali gruti.. Vairakkart gribejam jau mainit kazu norises vietu, diemzel avansa maksajumus jau bijam samaksajusi un ielugumus viesiem izsutijusi...

Vieta skaista, bildes lieliskas, prieks par to, ka cilveki macejusi attistit sadu vesturisku vietu, bet ieteikums jebkuram, kurs tur plano organizet viesibas un svetkus-10 x parrunat, atkartot un vislabak rakstiski uz papira uzlikt atrunatas lietas.. Lai pecak nebutu parsteigumi ik uz sola. Un muizas ipasniekiem ieteikums pienemt darba kadu advancetu, spejigu organizatoru, kas sadus darbus veiks atbildigi, vienmer norunataja laika un ar uz klientu servisu verstu attieksmi, nevis vairakkart neierodoties, kad atbrauc cilveki, kuri savu laiku saskanojusi. Ipasnieki malachi par to, ko paveikusi, tiesam prieks par tik uznemigiem cilvekiem, bet vadit tur visu jedzigak butu kadam, kas tiesam iedzilinatos vairak, ne vienmer ipasniekam pasam ari viss ir jamenedze. Musu gadijuma tas rugtums ir saglabajies un palicis. Diemzel.

D

Komentāri (3)

I Iveta Iveta 25.08.2016

1. Sieviete vārdā Dace ir izdomājums un nav veikusi nevienu pasūtījumu kāzām, nav reģistrēta nevienā sarakstē e-pastā, kā arī Līgumsaistības ar šādu personu neeksistē.
2. Rakstītais teksts ir safabricēts un sniedz melīgu informāciju.
3. Visas reģistrētās tikšanās ar kāzu organizatoriem ir saskaņotas un notikušas precīzi vēlamajā dienā un laikā.
4. Visa informācija par kāzām tiek saskaņota rakstiski un uz visiem jautājumiem ir atbildes.
5. Neviens numuriņs nekad nav bijis izīrēts paralēli vai daļēji ārzemju viesiem, ja iepriekš jau ir veikta rezervācija.
6. Viesiem, kuri rezervē numuriņus, ir zināms, ka istabas ir booking.com rezervācijas sistēmā un pastāv iespēja, ka nākošā dienā var būt citas rezervācijas.
7. Nevienā piedāvājumā nekad nevienam nav bijis rakstīts, ka izīrē visu kompleksu, jo tas nemaz nav iespējams.
8. Viss komplekss sastāv no vairākām ēkām, 15 ha lielas teritorijas un daudziem, dažādiem papildus pakalpojumiem un piedāvājumiem.
9. Izmaksas tiek noteiktas tikai atbilstoši par pieprasītajiem pakalpojumiem konkrētajā vietā un laikā.
10. Pasūtītājam, sākotnēji nezinot, kuri pakalpojumi vēl būs nepieciešami, vienmēr tiek dota iespēja izdomāt un saskaņot papildus vajadzības un cenas vēlāk.
11. Pasākuma telpas dekorēšanai par papildus samaksu vienmēr tiek piedāvātas jau iepriekšējā dienā, un nekad neviens dekorēšanas laiks nav steidzināts.

A Aija Kalnina 26.10.2016

Skaidrs ka neuzrada savu patieso vardu pasutitajs. Tapec jau ta ir sudzibu lapa. Lai liktu padomat ipasniekiem ko un ka mainit. Jaatzist, ka es ari pievienojos katram sudziba minetajam vardam, lidziga pieredze ar Burkanes kundzi. Nonstop jazvana, jaatgadina, lai atsuta cenas, lai atsuta tames, lai neaizmirst un neaizmirst sito. Ar menedzesanu lielas problemas. Kazas izdevas skaistas, bet sirmi mati lidz tam gan. Liela tada aizmarsiba un nespeja dianmiski stradat.

I Iveta Iveta 30.10.2016

Ja cilvēki neuzrāda savu patieso vārdu, tad baidās, ka rakstītie meli būs atklāti.
Katra sarakste ar pasūtītājiem ir reģistrēta un piedāvājumi, tāmes ir nosūtītas, neatstājot nevienu jautājumu bez atbildes.
Ja viltvārdes atklātu savus patiesos vārdus, pašas saprastu, ka ir sapinušās savos melos, jo, aizsūtot viņām par atgādinājumu e-pasta sarakstes, pārliecinātos, ka neviens jautājums nav atstāts bez atbildes, un neviena tāme nav kavēta. Protams, ja vien viltvārdes reāli ir bijušas kādā sarakstē.
Cienījamās, dāmas! Dariet savu darbu godprātīgi, bet, ja vēlaties publiski apspriest kādu savu pasākuma organizēšanu, tad esiet godīgas gan pret sevi, gan pret citiem. Atbrauciet un runājiet atklāti par savām problēmām, neslēpjot savu patieso seju, jo melot ir grēks!!!
Nožēlojami, ka latviešu sabiedrībā ir tādas sievietes, kuras vēlas izcelties šādā veidā - drosmīgi apmelojot ar šādiem paņēmieniem.
Vēlos arī jums abām darīt zināmu, ka jūsu meli konkrēti ir vērsti pret īpašnieci un vadītāju vienā personā un ne jau jums ar tādu negodu kā vēlējāties izcelties savās viltus sūdzībās - mācīt kā strādāt un organizēt darbu.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes