www.sudzibas.lv Mazais Ansis ēdienu kvalitāte

Mazais Ansis - ēdienu kvalitāte

Par ēdienu kvalitāti Mazais Ansis kafejnīcā.

Izvēlējos ēdienkartē piedāvāto buljonu ar frikadelēm. Tika atnesta zupa, nevis buljons, ar kartupeļiem, burkāniem un pat zirņiem un frikadelēm, kas nebija pašu gatavotas, bet no saldētām pakām.

Baraviku krēmzupa bija ātri vārāmo zupas pulverim uzliets ūdens, turklāt nenormāli sāļa. No BARAVIKĀM tur nebija pat smakas!

Pasūtīju vārītus ceptus kartupeļus un butes fileju ar spinātu pildījumu. Vārītie kartupeļi nebija pēc tam cepti, bet fritēti. Butes fileja bija no saldētavas gataviem iepakojumiem ar spinātu/ miltu putras pildījumu, kādus droši vien Maximā var dabūt pa 0.80Ls. Uz jautājumu, vai tad arī spināti ir saldēti, oficiante atteica, ka es neesot vaicājusi, vai spināti nebūs saldēti! Nemaz jau nerunājot, ka visā šajā rīvmaizes un spinātu/ miltuputras sastāvā pati bute bija plāna strēmelīte. Varbūt vajadzēja arī vaicāt, vai arī burkānu salāti nav no saldētavas??

Bez tam, oficiante neatnesa rēķina čeku, tikai pašrakstītās lapas, kas vispār ir nopietns pārkāpums.

Nesparotu, vai īpašniekiem pašiem šāda ēdienu kvalitāte šķiet kafejnīcai atbilstoša, kur neviens ēdiens neatbilst normālai izpratnei par garšīgu ēdienu? Un kā var skaidrot faktu, ka, acīmredzot, čeki netiek sisti kasē?

La