T trollis 30.12.2011

tu zini, ka tagad ir 2015. gada 14. janvāris? Tāpēc tev neviens neatbildēja...

M mamadona 11.02.2013

Interesanti gan jūms sanāk, brīnum vien. Visi telefoni ir darbas kartībā, ko var apliecināt telefona operators. Tikai sestdien no rīta 09.02.2013. saņemam zvanu no Igora, kurš stastīja kā ir bijis slimnīca ar augstu tepmeratūru un diemžēl neviens firmas darbinieks mums nezvanīja, jo brīnumaina kārtībā neviens no viņa kolleģiem nezināja ka viņš nav darbā un nevar pacelt klausuli slimības dēļ. Visam mūsu sarunām ir sagatavoti apliecinājumi un pieradījumi.
Labāk nerakstiet brīnumus, labāk padariet līdz galām neizdarītus un neuzsāktus darbus. tās būšot īsts pieradījums jūsu godīgumam.
P.s. Igora skaidrojums par nokāvējumu ar datumiem: šoreiz durvis atbrauca nedauz gaišāka krāsa, bet apliecināja kā pirmdien saņems "pareizas" un arī pirmdien solīja durvis ar kārbu uzstādīt. Ļoti gaidam pirmdienu.