www.sudzibas.lv Maxima x, Skolas iela 4d, Salaspils Rupja attieksme no vadītājas puses, nekompetence darba vadīšanā!

Maxima x, Skolas iela 4d, Salaspils - Rupja attieksme no vadītājas puses, nekompetence darba vadīšanā!

Ļoti briesmīga attieksme pret pensijas vecuma klientiem pašapkalpošanās kasēs, it sevišķi no kasieres, kas pati arī ir vecumā. Nepārtraukti, kad citas kases nav strādājušas, kasiere bija ļoti nelaipna, nevēlējās palīdzēt, ar riebumu un nepatīkamiem komentāriem tomēr piespieda sevi "palīdzēt" pensijas vecuma sievietei ( un šādu attieksmi ir teikuši vairāk par 10 pazīstamiem pensionāriem). Bija gadījums, kad kasiere, kopā ar veikala vadītāju un apsargu, bija brutāli pensionāri izmetuši ārā no veikala, tāpēc, ka kasieres šī pensionāre nepatīk. Vadītāja to pilnībā atbalstīja un arī uzvedās ļoti nelaipna, un, rodas sajūta, ka dzīvojam "90" gadu " savu likumu pasaulē.
Gan mēs, gan arī daudzi cilvēki vienkārši ir atteikušies apmeklēt šo veikalu, kaut vai tā iemesla pēc, ka ir bail. Maxima vadībai vajadzētu izvērtēt veikala vadītājas darbā spējas.