www.sudzibas.lv MAXIMA K.Ulmaņa gatve 88a Ļoti nelaipna apkalpošana

MAXIMA K.Ulmaņa gatve 88a - Ļoti nelaipna apkalpošana

13.06 mēs iepirkamies veikalā Maxima K. Uļmaņa gatvē. Pašapkalpošanas kasē, kur apmaksa ar karti, strādā ļoti rupja darbiniece (nelielā auguma sieviete ar ļoti skaļo balsi) . Mans vīrs, neuzmanības dēļ, nenoskenēja visus kodus uz salāta trauka. Tad viņa pieskrēja pie mums un šausmīgi sakliedza. Mēs atvainojamies par kļūdu, pateicam"visu labu". Atbilde - "kad samaksāsiet, tad būs visu labu! " blakus mums stāvēja viena vēcāka sieviete un šī darbiniece uzbruka arī viņai par to, kā šī sieviete patraucēja ar savu jautājumu.
Lūdzu paskaidrot savam darbiniekam, kā šadā veida nedrīkst runāt ar klientiem. Diemžēl es viņu nenofotografēju, jo biju šokā. Pie mums Liepājā veikalā maxima t/c xl Sala strādā ļoti laipnas pārdevējas, ļoti patikami iepirkties. Tapēc tadi darbinieki ļoti boja jūsu reputāciju.
Ar cieņu, jūlija bļinova [slēpt]@inbox.lv)

Velvetpopstar 14.06.2023

Vispār veikalos nedrīkst fotografēt.

N Norris 14.06.2023

Sajēgas nav bet viedoklis ir?

N Norris 14.06.2023

Mēģinājām nozagt preci mūs pieķēra un uzbļāva :D

C Cilvēks16 15.06.2023

Nu ja,kā vispār pašapkalpošanās kasē var būt neuzmanības dēļ? Tad jau kasieriem arī jābūt neuzmanīgiem.. Visur ir informācija,ka trauciņi ir par papildus maksu. Pie preces to maksu nevar pielikt,jo ir pircēji kuri, piemēram, salātus liek savā trauciņā.. Tāpat ir ar vienreizējiem maisiņiem. Visi prasa kasierei, kā var vairāk kā 4 gadi nezināt,ka pie kases nav šo maisiņu,ir tikai zālē. Visos veikalos, pie kases taču ir noņemti tie stabiņi vai maisiņu turētāji.