www.sudzibas.lv Mauriņa vēnu centrs, Ints Brunenieks Pilnīgi neadekvāts medicīnas nozares darbonis

Mauriņa vēnu centrs, Ints Brunenieks - Pilnīgi neadekvāts medicīnas nozares darbonis

Esmu ļoti pārsteigta, ar kādām medicīnas izglītībām un zināšanām tagad medicīnu pārstāv ārsri, psihologi, psihiatri utt.
Tā man bija saskarsme ar Intu Brunenieku. Pilnīgi neadekvāts. Neprot pat informāciju nolasīt, kur vēl to analizēt. Tad vēl cenšās uzstādīt kaut kādas diagnozes. Cilvēka panākumi, tam ir zvaigžņu slimība. Mērķtiecība- stulbums. Šim cilvēkam, kā minimums ir jāiegūst vēl 5 gadu medicīnas izglītība, ja ne visus desmit vēl jāmācās.
Un uz tādu vēl tērēt naudu- konsultācijās?
Tad labāk to noziedojiet dzīvnieku patversmēs.
Vīlusies paciente.

I Ints Brunenieks 21.09.2021

Ingūna Bedikere, nejauciet, lūdzu, mūsu viedokļu nesaskaņu ar manu profesionālo darbību. Tās ir divas dažādas lietas, pie tam pie manis vizītē Jūs neesat bijusi.

Dr.med. Ints Bruņenieks