Matračumeistars.lv - Serviss

Labdien!Pasūtījām ar vīru De lux matraci aptuveni mēnesi atpakaļ, viss ir labi atveda laicīgi un bija diezgan pretīmnākoši. Pēc iepriekšējās pieredzes pasūtīju mūsu tūlīt dzimušajam bērniņam 120x60, pasūtīju pirmdien, neko neatbildēja, ne telefoniski ne e=pasta veidā. Zvanīju otrdien vakarā painteresēties vai ir ok, klausuļa otrā galā izbrīnīta balss un īsti nesaprot ko es jautāju, lai gan ar šo pašu vīrieti vienojāmies, ka vis kārtībā, lai gaidu ceturtdien. Pagāja ceturdien, šodien ir piektdiena zvanīju - atkal tas pats Langemaņa kungs netaceras ko man vajag un ko es vispār esmu pasūtījusi, kko mēģināja uzminēt, taču skaidrs ka mūsu pasūtījums kkur ir pazudis. Atteicu pasūtījumu un atklāti saktot esmu ļoti vīlusies šādā servisā. Kā arī e-pastā nekas netika atbildēts vēl joprojām, nekādu atvainošanos nesagaidīju. Tāpēc īsti neisaku šo kompāniju, jo uzņēmumam ir krietni jāuzlabo apkalpošanas serviss!!

T

W wjhdegvJHWDGVahCX 06.06.2015

pie taadiem lohiem neakd neko nepeerku