Matisons auto SIA - Bojājumi

Neieteiktu pirkt auto pie šī tirgoņa, viņš automašīnas pērk no kaukādām izsolēm svalkām ka tik pārdotu un nopelnītu, iegādājos bmw 320d 2011. G. It kā no Vācijas auto apakša tā sarūsējusi taka visus gadus būtu braukusi pa Latvijas sālīm protams mana vaina ka pirms pirkšanas nepacēlu auto uz pacēlāja bet es tam cilvēkam uzticējos tāpēc neuzskatīju pa vajadzību, manā skatījumā auto ir bijis plūdos!

Atbilde no Matisons Auto Support Pārstāvja atbilde 28.08.2022

Vēlos sniegt īsu komentāru uz šo ierakstu:
1.klients E.. auto pirka ne no Matisons Auto un viņa piegādes
2. Kā zināms, auto cena bija zem tirgus cenas!
3. Auto DNA taču tika vaisīts?! Viņa ir no DE, viņa nav nekādos plūdos, zināms, ka DE reģionāli arī kaisa ceļus ar sāls maisījumu vai ko līdzīgu
4. Bildēs rādas, ka būs kàds ar āmuriņu padarbojies
5. un ja liekas, ka patreizējā tirgus piedāvājuma un iepirkuma cenās ir tādi krējuma laiki, tad kāpēc griezties pie kāda?
Ar cieņu!

Papildināts Edgarsf111 29.08.2022

1.Pirms auto iegādes vērsos tieši pie Matisona un kad uzradās tas auto viņš neviena vārda neteica ka tas nav viņa vestais,Matisons bij tiešais pardevējs ar ko arī nokārtoju darijumu nekādas citas personas tur nebija tikai pēc tam kad atklāju defektus protams tad uzreiz sāka teikt bet es tak nevedu to auto tā bij citam kolēģim! 2.Auto cena bija atbilstoša auto komplektācijai un nekādi nebija zem tirgus cenas! 3. Protams ka vairāk pie šitādiem tirgoņiem kā Matisons negriezīšos mācību esu guvis,tapēc neiesaku griesties pie viņa auto iegādajas vnk nenovērtejot auto stāvokli uz dulo perk kas pagadās pat pieļauju tādu domu pat nekad pats nav bijis Vācijā!

Atbilde no Matisons Auto Support Pārstāvja atbilde 29.08.2022

😂 ja ir vēlme uz garām publiskām sarakstēm, tad tādas nebūs, es 4 pumktos visu esmu pateicis!
P.S es Vācijā esmu bijis pietiekami, bet par tevi Edgar gan nezinu… tāpēc skałļi neblēju. Ja ir vēlme publiski apvainot. tad tiksimies citā iestādē.

E

Good Intentions 24.08.2022

Nevar uzticēties pat saviem ģimenes locekļiem kur vel kādiem lietoto auto targašiem.

P Palīgs neskaidrajiem 24.08.2022

Jums gan tad nav paveicies ar ģimeni...

R RunčaĶepa 25.08.2022

Ir daudz cilvēku, kas neuticās vispār nevienam, un tas ir normāli. Tā pat, kā uzticēties - tas ir tikai dzīves pozicija.