www.sudzibas.lv Matex SIA Krāpšanās

AtrisinātaMatex SIA - Krāpšanās

Uldis lūkins.. Šis blēdis rullē, vienkārši ņem un neizmaksā nopelnīto naudu, viens cilvēks jau bija par šo krāpnieku pāris gadu atpakaļ rakstījis, nu pienākuse mana kārta. Nodarbina cilvēkus bez darba līguma, pat nepilngadīgas personas, ukraiņus, dagestāniešus. Es jau neesmu vienīgais kam neizmaksāja. Pārsvarā šis vīriņš ņemās pa Dreiliņiem, Mārupi, Baltezeru un citur. Nekad neejat nekādās darba attiecībās vai arī nepasūtas būvniecības pakalpojumus, piemēram projektā paredzētā materiāla apjomu jūs pasūtīsiet par kuru arī samaksāsiet bet reāli jūsu objektā labi ja viena puse tiks iestrādāta, savas blēža dotības šis cilvēks jau 20 gadu garumā ir izkopis. Uldis lūkins

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Anrijs Rožkalns 07.01.2019

Nu laikam ejot SIA Matex vadītājs Uldis ir kaut cik labojies un pa lielam darba algas parāds ir atmaksāts,laigan nenācās tas pavisam viegli bet tomērt,var jau arī saprast viņu kā būvnozares uzņēmēju,šī nozare nav no tām pateicīgākajām.