Matemātikas skolotāja Rīgas Natālijas Draudziņas vidusskolā. - Slikta Mācīšana...

Mans mērs ir pilns. Runa būs par matemātikas skolotāju šajā skolā. Resna, melniem matiem, uzskata, ka bez matemātikas dzīve ir neiespējama. Ja jau tik gudra un sasniegusi daudz dzīvē, jautājums paliek tāds: kāpēc tu esi matemātikas skolotāja vidusskolā nevis kādā ģimnāzijā? Kopumā, nemāk iemācīt pat eksāmena pirmo daļu, skrien kā Useins Bolts jau uz otro, trešo. Nebrīdinot, uzdod kontroldarbus, necienīgi attiecas pret citiem. Nesaprotu, kā šitādiem tukliem kadriem ir labs atalgojums par darbu, kuru nespēj pienācīgi izdarīt, to drīzāk var nodēvēt par ''es strādāju, jo man vajag līdzekļus nevis es mīlu savu darbu un cienu patērētājus, šajā gadījumā, skolēnus. '' lūgums šo govi atlaist, jo daudzi pat cieš no depresijas esot šajā skolā un mācoties pie viņas. Nespēj neko iemācīt, tikai gudri plātīt muti par to, cik matemātika visur svarīga un noniecināt tos, kas cenšas, bet nepadodas tik labi.

Komentāri (6)

C CilvēksParastais1 25.02.2020

Ja kaut kas nesanāk, tad varbūt pašam jāmācas papildus nevis jāvaino citi, ka nemāk ielikt ar karoti mutē?
Vidusskolas laikā pašam bija skolotājs, kurš vairāk strādāja ar ''stulbo galu'', pēc tam augstskolā varēja just, ka daudz kas jāpārmācās vēlreiz, jo vidusskolā skolotājam bija jāizvelk pamuļķkiem četrinieki nevis jāiemāca vajadzīgais.

J jolanta85 25.02.2020

Tiešām sīkā ...

M Mego izmeklētājs 25.02.2020

Man jau liekas ka pie vainas ir SLIKTA MĀCĪŠANĀS

BondsBonds 25.02.2020

Tu tievāka? Pierādi! Neatpaliec kā Nehusains Nebilts.

V VilnisBanga 27.02.2020

Pēs savas pieredzes teikšu, ka labākie skolotāji ir tie, kuri tevi nevis dzen pie direktora un stāsta, cik tu slikts visu laiku, bet tie, kuri grib tev palīdzēt un pat, ja tu nevari iemācīties (viņi to saprot) un jums ir abpusēja cieņa, tad viņi tev paprasīs izdarīt minimumu un palīdzēs tev, to izdarīt, lai vari dabūt savu sekmīgu atzīmi. Ar tādiem skolotājiem ir iespējama arī draudzība tālākajā nākotnē un paši skolnieki (ja nav pilnīgi atmarozaki), to sapratīs un novērtēs. Zinu, ka visur ir skolotāji, kuri uzskata savādāk un izmanto savu varu pār skolniekiem... Pārsvarā šajos gadījumos, nekas labs nesanāk (tikai mana pieredze, kas daudziem varētu būt vērā ņemama)...

T Tas123 27.02.2020

Sūdzība būs "lasāma" , ja autors personīgi aizvaino cilvēku, nevis to, par ko ir sūdzība, proti, par kādu pāridarījumu. Tas pats ar komentāriem. Liekas, ka sūdzība 50% ir par viņas apaļumiem.
Varbūt skolotājai vajag vienkārši atpūsties. Bērni izved no pacietības ātri.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes