SIA Mass Portal - Krāpšana

Šausmīga izturēšanās pret darbiniekiem. Pareizāk būtu teikt - uzņēmums izsludina konkursu, pieņem darbā cilvēku un pēc pāris mēnešiem atlaiž. Ne tikai uz pārbaudes laiku paņem, bet arī nedaudz ilgāku laiku nostrādājušajiem. Neatkarīgi kāda ir pozīcija. Sākusies arī patstāvīgo darbinieku patvaļīga atlaišana, bez brīdinājuma. Uz sitienu, kā vienā dienā pasaka, ka esi atlaists, tā nākamajā var nepūlēties ierasties.
Esi nostrādājis te gadu/divus un pārzini uzņēmumu? Atlaists!
Esi ieradies ar vēlmi pierādīt sevi, mācīties visu ko sludinājumā piedāvā un protams arī ārpus piedāvātajām robežām (kas loģiski, ka nav iespējams mēneša, divu laikā)!? Atlaists!
Šeit jaunas sejas ir tikai uz brīdi. Nu jau arī vecās.
Nav jēgas pūlēties un sēdēt līdz vēlam vakaram, nav jēga mācīties un paplašināt zināšanas, jo tāpat atlaidīs!
Darbinieki ir kā uz adatām, jo neviens nezin kurā dienā uz galda parādīsies darba uzteikuma lapa.
Attieksme no vadības ir drausmīga. Vēlas lai visi visu uzreiz prot, bet pagaidīt un pamācīt neprot neviens.
Uzņēmums par nelaimi atrodas zem cita uzņēmuma - SIA Rolands Moisejs. No tās puses arī nāk šī sliktā vadība. Mass Portal ir nepieciešama nauda, kas nāk no RM un tādēļ tiek pieciesta šī konkrētā situācija. Ja uzņēmums pastāvētu pats, viss būtu daudzreiz labāk. Bet diemžēl situācija ir tāda kāda nu viņa ir. Cilvēki uz darbu dodas neapmierināti, darbīgākie sēž līdz naktīm un daudzi darbu ņem arī uz mājām, jo redz spiež "deadline". Pārdošanas daļas speciālisti atvaļinājumu savās acīs gadus divus nav redzējuši, bet papildus darbiniekus pieņemt darbā nevēlas. Cilvēki ir noguruši, ne tikai fiziski, bet arī morāli. Tikai vadība - t.i. no RM dodas regulāros atvaļinājumos. Uzņēmumā sēž tēvs ar dēlu un mēs visi zinām kas tādos LV uzņēmumos notiek. Dēls īsts pienapuika, saprast neko nesaprot, darīt neko negrib darīt, jauns puika, kuram vēl daudz jāmācās.
Smagi un nogurdinoši. Cilvēki kas tiek atlaisti, protams, ir šokā, bet saprotot, ka neviens tāpat Tavas pūles nav novērtējis un tur nekad nenovērtēs, tad tas ir sava veida atvieglojums, jo beidzot cilvēkam smagais darba akmens no muguras ir novēlies un var sākt pievērsties lietām, kas iespējams radīs arī gandarījumu un cilvēku novērtējumu.
NEIESAKU NEVIENAM PAT SPERT KĀJU ŠAJĀ UZŅĒMUMĀ.

E

Komentāri (1)

J Judīte_K 04.07.2019

Pilnigi piekritu sai Elizabettes sudzibai. No draugiem ari dzirdeju vairakas negativas atsauksmes par SIA Mass Portal un ta saistita uznemuma Rolands Moisejs vadibu, kas sez no augshas kaka parejiem uz galvas ar savu statusu un krutumu, lai gan nekada krutuma tur nav - viens otru tik slave un pasi tam tic, bet no malas jau var redzet labak, ka tie kompleksi un vizdegunigums, nekada statusa un krutuma nav, - ar plapasanu to sev virsu ka uzvalku neuzvilksi. Bet attieksme attieciga, ka saka "pontojas". Un profesionalaja joma nemaz nav tadi profesionali, daudz kludu esot un klientus vaza aiz deguna. No dzirdeta par attieksmi pret darbiniekiem, kas nav tai loka klat vadibai, dzirdets pietiekami, lai parliecinati teiktu - noteikti neiesaku tur iet stradat. Lai sez pasi sava pasaule cetru sienu un doma, ka ir kruti.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes