www.sudzibas.lv Maskavas mēru nomet no amata nevajadzēja Rīgā smirdēt par krievu valodu, kā otru valsts valodu

Maskavas mēru nomet no amata - nevajadzēja Rīgā smirdēt par krievu valodu, kā otru valsts valodu

Lužkovu nosvieda no krēsla. Bēdīgi. Bet Pūķins un Medvēģjevs nav mazie bērni-tiem nepatīk, ka bez viņiem lielu politiku aiz muguras bīda. Tā kā diena, kad visi sapratīs, ka krieviski sapratīs tikai Krievijā-tuvojas.

V

J JowKick 29.09.2010

и в чем твоя жалоба лабус?

T ToJowkick 29.09.2010

Muti aizver!

V Vladimirs 29.09.2010

Ja tu runā ar mani tad es sūdzos par Lužkova izteikumiem Rīgā, norādīdams, ka viņu ne šeit uztver nopietni, ne tur Moskvā. Rezultāts ir tāds kāds viņš ir-Lužkovs, sūkātājs aplauzies plus vēl zaudējis savu krēslu, jo savējiem pat nepatika viņa populisms. Taisījās, ka aizstāvētu krievus šeit. Daudz aizstāvēja??? Daudz Moskva ir aizstāvējusi? Tikai smirdējusi.
Bet jums, krieviem patiešām pēdējais laiks saqņemties-izglītība, valoda, kultūra! Citādi paliksiet tādi paši lohi, kādi esat tagad.
Ko nozīmē labus?
Vai kaut kas jauns latviešu adresē, vai vēl kas?

Z Zara 29.09.2010

и чего бычем лабусня?

T toMarfa 29.09.2010

Tulkojumu studija.Neko nesapratu.

J JowKick 29.09.2010

бредовая тема, автора на кол