Masāžu Centrs "Samana" - Briesmīgs serviss

Tā kā man ir problēmas ar muguru, un vienreiz jau biju bijusi šajā masāžu centrā uz Champi masāžu, šodien nolēmu izskriet no darba, uztaisīt muguras masāžu, jo fiziski vairs nevarēju nosēdēt krēslā. Piezvanīju, tieši kāreiz bija vēl 1 brīva vietiņa. Masiere bija gara auguma blonda sieviete (vārdu gan nezinu), sākumā viss likās okey, ja neskaita to, ka visas viņas kustības bija diezgan asas, spēcīgas un brutālas, bet nu pieņemu, ka katram savs, līdz ,masāža jau gāja uz beigām, tad man TĀĀĀĀ sasita muguru (it kā masējot, bet tik stipri ka man elpa sitās ciet), teicu, lai pārstāj, jo man jau sāp, bet man tik atbildēja - jā jā, rēķinieties, ka būs zilumi, tas ir normāli un vispār jau es vēl nemaz stipri nemasēju, jāpaciešās... Teikšu godīgi, esmu ļoti lielā šokā! Muguras lejasdaļā jau ir parādījušies pirmie zilumi. Jūtos pazemota un nevis tā, ka būtu bijusi uz masāžu, bet gan tā kā mani kāds būtu ierāvis vārtrūmē un atspārdījis. Pateicoties šai "lieliskajai" masierei man mugura sāp vēl dubultā vairāk un vietām tirpst, nav ne jausmas kā šonakt spēšu aizmigt. Katrā ziņā mana pretenzija ir konkrēti pret šo sievieti.

D

P Pretenzija Pretenzija 10.02.2017

Vajadzēja kādu minūti pasēdēt un izteikt pretenzijas turpat, ne visiem drīkst tik spēcīgi masēt. Pret katru klientu ir jābūt individuālai pieejai. Jeb tajā brīdī nebija līdz tam ? Iespējams, ka pati masiere neapzinās, ka dara nepareizi?