www.sudzibas.lv Mary Kay Amerikāņu sūds

Mary Kay - Amerikāņu sūds

Neiesaistaties Mary Kay!!! Nemazām neatbilst kosmētikas kvalitāte, kā to pasniedz...Luksus-muļķības...Bizness vispār stūlbs, lai iesaistītos no jum noplēš baigo piķi...Kad tu strādā ieguldi savu laiku, naudu, par to saņem 33.5 %, Kamēr direktore var sēdet un neko nedarīt un saņemt naudu ...faktiski to kuru tu esi iztērējis.Kosmētika īsta sintētika, nekā laba un īta tur nav!

S Sheindla 22.08.2009

Vispirms iemācies rakstīt un sakarīgi izklāstīt to, ko gribi pateikt!!!

A Anna 26.08.2009

Es nu gan tā neteiktu. Lietoju un pazīstu vairākus izplatītājus - abas puses ir ļoti apmierinātas. Ir ļoti laba kvalitāte un arī redzami uzlabojumi; cenas ir atbilstošas un neredzu iemeslu sūdzībām. Vajag lietot tā, kā tev to iesaka darīt, tad arī nebūs nepatīkamu pārsteigumu vai čp. Arī izplātītājam ir ļoti labi noteikumi - firma ir lojāla un pretimnākoša; zaudētāju notiekti nav - ir tikai ieguvēji! :)
Atbildot par saviem vārdiem, Anna.

M māris 27.08.2009

Tad tu laikam nezini kas ir "piramīda" tiešajā pārdošanā...Un palasi kosmētikas sastāvu un izpēti...tev pasaka, ka acu želejā ir eikalipta, zaļās tējas un gurķa ekstrakti, bet skatoties uz informāciju, kurā ir izklāstīts saturs, nekur tos ekstraktu neatrod(tikai visādus ķīmiskus vārdus, kurus izburtot nevar)Tātad viņu tur nav! Lūk tā, sievietes mācaties pētīt arī kosmētikas satāvu, nevis tikai akli uzticēties reklāmām un pārdevējām. Es nepārstāvu nevienu kosmētikas firmu, tāpēc nedomājiet, ka es gribu kādu nomelnot.Es vienkārši, pasaku kā ir.

L Lēdija MK 10.09.2009

KATRAI konsultantei ir iespēja kļūt par direktori un saņemt algu no kompānijas, kā arī briljantus, ceļojumus un citas jaukas dāvanas, varu teikt no savas pieredzes. Un ja runā par sastāvu, tad neviena kompānija neizpauž savu patentēto formulu.

L Liene 11.09.2009

Jā, var toties par kādu cenu?!Lielāka daļa no direktoriem ir izpildījuši šos nosacījumus negodīgā ceļā...kamēr citas godīgi grib panākt savu statusu, tikmēr citas vienkārši nopērk produkciju uz noteiktu summu, jo var to atļauties(vai arī viņu vīri var to atļauties)Es uzskatu, ka tas nav normāli...varbūt daļa tiek ietirgota, bet vienalga kāda jēga iztērēt savu naudu lai tikai iegūtu kaut kādu akmentiņu vai kas jums tur ir...Gredzeni?Tad jau labāk aiziet uz juvilier veikalu un iegādāties tur rotas lietas...:) Runājot par sastāvu, ir gan jābūt visam sastāvam uz iepakojuma!!!Tāds ir likums, ja tu nodarbojies ar kosmētiku, tad tev tas būtu JĀZIN!

L Lēdija MK 11.09.2009

Uz iepakojuma ir uzrakstīts sastāvs, tikai galvenā formula tiek turēta noslēpumā. Un direktores statusu viena pati nevar iegūt, vienkārši nopērkot kosmētiku, visu nosaka komandas darbs.

? ? 11.09.2009

ārprāts! sievietes...Jūs ko?Par ko te vispār strīds? Protams, ka formulas neviens neatklāj, bet sastāvam obligāti jābūt! Lēdija Mk-ja tav patīk smērēt sev uz sejas lētos naftas pārstrādātos produktus, piemēram kā metilparaben, propilparaben, tad lūdzu:) katram ir savas domas un tās jārespektē, nav ko te pasniegt ka MK ir kaut kas Superīgs...Amerikāņiem nekad nekas nav dabai daraudzīgs un cilvēkam daraudzīgs.Es piekrītu Lienei, var taču tās dāvanas pats nopirkt:D

O Olga 18.11.2009

Esmu Mary Kay jau vairāk kā 3 gadus. Kā konsultantei gājis ir visād, bet ieguvums ir bijis vienmēr, proti, fantastiska kosmētika manai ādai par labu cenu. Man ir 43 gadi un kopš lietoju Mary Kay nav vajadzības apmeklēt kosmētikas salonus. Iepriekš ar dārgajiem brendiem bija jānāk arī pie kosmetologa.
Direktori savu neko nedarīšanu ir nopelnījuši - pirmiem ir grūtāk bīdīt produktu tirgū.

A agrita 22.04.2010

ieziežat sev dupsi ar šiem krēmiem mīļās dāmas

D Dace 24.06.2010

Lasu komentārus, diskusiju, strīdu! Saucat kā gribat! Lasu par to, ka statusu var nopirkt, ka piramīda ir kompānijā... Interesanti vai šie cilvēki tikai virspusēji ir iepazinuši šo kompāniju vai saklausījuši negatīvus stāstus no konsultantiem, kas patiesībā gaidīja debesu mannu krītam no gaisa iestājoties kompānijā. Un brends, un dabiskā kosmētika! Mary Kay kompānija nekad nav sevi pozicionējusi ka dabīgās kosmētikas ražotāja. Visi komponenti kas ietilpst krēmos un citos produktos ir lasāmi uz iepakojuma. Neiztrūkstoši. Kas atrodas vairāk, tas ir saraksta augšgalā. Un turpinās dilstošā secībā. Toties vienīgā valsts, kas tiešām var lepoties, ka Mary Kay kosmētika izgājusi trīskāršu testu, ir Latvija. Latvijā katram produktam ir trīs sertifikāti-kosmētikas, medicīnas, pārtikas. Ja atradīsiet vēl kādu kompāniju kam tā ir, no manis šampis. :) Tāpēc var jau runāt, taču pirms saki ko sliktu, uzzini vai tiešām tā ir. Un nav dārga kosmētika, kas dod tādus rezultātus. Kosmētiaks kabinetos arī ir rezultāti, taču bieži mums nebrīdina ka kosmētika profesionālā ir ar hormoniem vai citas nianses. Kompānija ir lojāla pret saviem konsultantiem, un šīs kompānijas marketingu māca Oxford un Maskavas prestižākajās ekonomikas augstskolās. Nedomāju ka kompānija izturētu 47 gadus, ja viņa domātu kā "apčakarēt" klientus. Turklāt ASV ir tiešām sen aizliegti kaitīgi indigrienti kosmētikā. Un Kompānija neriskē ar savu licenzi, pievienojot tos pa "kluso". Jo ASV šāda rīcība tiek atalgota ar licenzes noņemšanu neatgriezeniski (tāpat kā Japānā). Tā lūk. Ja gribi būt experts, uzzini... un tad ver muti vaļā... citādi izklausās muļķīgi! Lai jums visiem atrodas Jūsu skaistuma formula un Jūs novecotu skaisti... Ja tu tici, ka vari, tad Tu vari, ja Tu tici ka nevari, tad Tev ir taisnība!": Mary KAy Eš

M Madi 29.09.2010

Palietojiet, ja Jums ir tāda iespēja Sisly vai Giorgio Armani kosmētiku, un tad varēsim padiskutēt. Katrai kopānijai ir kas labs un kas ne tik ļoti. Esmu ļoti apmierināta ar kosmētiku, un sacīšu godīgi mana āda mirdz, kad dzeru arī, to nu nepanāca nedz arī la Mer nedz arī LBF. painformējaties vispirms madam, ja ko sakat. Ne velti saka, ka latviešu tauta ir skaudīga! ne velti ir mācību klases, vispirms pamēģiniet un tad izvēlaties, tas, kas Jums ir der, vai arī neko. Neteikšu, ka smirdīgā Madara kosmētika ir labāka, vai The body shop, kas pilns ar ķīmijām. Neviena ompānija neatklāj savu produktu proporcionālo sastāvu. Ir dažādi viedokļi par jebkuru kosmētiku.

L Lika 29.09.2010

Kas ir Mery Kay vai ka tur?Nekad nav dzirdeta

E es 05.11.2010

tiesaam amerikaanu suuds...pati iesaistiijos un araa tagad netieku...taa ir kaada sekta...

S Sigita 18.09.2011

Cien. Dāmas!

Es uzskatu ka nevienam neko neuzspiež.
Ja Jums ir šaubas par šo vai kādu citu kosmētiku nelietojiet to.
Runājot par biznesu, ja Jūs nevariet atļauties veikt ieguldījumus izvēlaties tādu kompāniju kur nav ieguldījumu un obligāto ikmēneša pirkumu un kur nu vēl kaut kādas obligātās normas.
Pati darbojos kompānijā NWA un esmu apmierināta, jo kad vēlos tad arī preci pasūtu. Tie ir 3000 produktu ar Vācu kvalitāti.
Iesaku izvēlēties sev tīkamu kompāniju ar tās produktiem.

M Maris 18.09.2011

nu jus esat stulbi, nezin pasi, ko sasmeret uz gimi !

I iveta 27.09.2011

lietoju MK kosmētiku tikai mēnesi un esmu šokā par tik ātru ādas uzlabojošo efektu :)
galvenais, atrast labu MK konsultantu!

T Tampa 24.01.2012

Tad varbūt Jūs varat man ieteikt to "labu konsultantu"?!!! :)

Jo es esmu šokā no bezkaunības un no neatlaidības, ko demonstrē tās, kas man ir zinamas. Iesmērē Z-svētku dāvanas ar derīguma termiņa beigām 1.februārīs. Kad pamanīju, man teica, ka tomēr smuks dāvanas iepākojums un šī ir dāvana, ko lietos cits, nevis es !!! Zvana nepārtraukti, ka jānāk pirkt, jo visas cenas tulīt pacelsies (es 5 reizes biju teikusi, ka ja vajag, es pati atnākšu un man nepatīk telefona zvani)... Un nevaru ciest, kad mani uzskata par muļķi 3 reizes 5 minūšu laikā stāstot par dažādiem produktiem, ka "šīs ir pirmais produkts, ko es personīgi saku lietot, uzzinājot par MK" (standard sales trick)

neteikšu, ka esmu sajusmā par pašu kosmetiku - daudz smagāko kīmijas elementu un naftas sastāvdaļu (kuri varētu nebūt), bet dažas lietas esmu tomēr atradusi, un vienreiz pusgadā gribēšu atjaunot. Tomēr ne tajā V.ielas ofisā!!!

par Madaru nezinu, jo vairāk esmu brendu kosmetikas lietotāja. ļoti patik Kanebo, Payot, dažas citas Šveices un Japaņu markas. Mary Kay vertēju, ka veiksmīgu augšējā -vidusslāņa marku. Līdz Lux viņi tomēr nevelk.

L lindalinda1966 07.09.2013

Mīļās sievietes, ja Jums ir 45g. un uz aukšu, neviens krēms vairs nelīdzes, un neizlidzinās krunciņas to apstiprina paši plastiskie ķirurgi, un tiešām MK ir cenas ļoti aukstas.Apstrādāt jau konsultants ļoti labi māk klientu, uzliek ap asim līdzekli uz 10 min.(loģiski ja cilvēks pasēž ar aivertām acim 10 min viss apkārt liekās gaišs)un tad stāsta redzi, redzi, Tev jau zem acim pazuda zilie loki.Tas ir smieklīgi.Un es sajutu arī tādu uzbāzibu no konsultanta itkā nokļuvu sektā.

Nandia 07.09.2013

Linda - gaišāks tonis zem acīm nekļūst dēļ aizvērtām acīm uz 10 min :), kremi satur dažādus komponentus, kas to lietošanas brīdī ādu padara gaišāku un āda arī tiek mitrināta, tāpēc uz to brīdi var manīt it kā labo efektu.
Piedod, bet man pamatskolas laikos jau mācīja, ka vārds 'auksts' ( ar burtu K ) lietojams, ja, piemēram izsakies par laikapstākļiem. Tavā gadījumā gan vārds būtu rakstāms ar G .
+ katram no mums ir savs ādas tips, jūtības pakāpe, nokrāsa, mazo asinsvadu tuvums ādai un paša organisma veselības stāvoklis, tāpēc - vienam palīdz Mary Kay, citam Elier, Dzintars, Loreal utt, nevaram mēs tikai pēc kāda ieteikuma ņemt un točna ticēt, ka man arī palīdzēs. Un ja godīgi - lietojot parastu bērna mitrinošo vai barojošo kremu, kas nesatur tik daudz ķīmijas ar ir ļoti labs efekts. Kādreiz mūsu mammas un vecmammas lietoja ( ja vispār lietoja) vienu parasto kremu Nivea un bin ok. Tagad ir losjons sejai, pēc tam dienas krēms, krems ap acīm, krems it kā pret grumbām, vēl kaut kādi pieniņi un uz nakti vēl māzējam nakts kremu utt. Ja tā padomā - labi krunkas nemetas, jo visu dienu tik māzē un māzē kremus un āda barojas un nevelkas čokurā, BET - kad tad āda jums elpo?
Ieteikums - neiespringstiet šajos mārketinga trikos, tas noved līdz tam, ka vannasistaba pilna ar visādiem līdzekļiem, ar kuriem pat nespējat visiem izmantoties, bet atkal jauns produkts iznāk un tas vēl labāks utt.

L Linda_Le 23.10.2013

Šķiet rakstītājs, kurš sāka rakstīt šo negatīvo atsuksmi ir tipisks cilvēks ar darba ņēmēja domāšanu.Kā Tu domā jebkura biznesa sākumā jebkurš, kam pieder bizness citreiz pat nesaņem neko pat 2 gadus, bet gan mācās kā attīstīt biznesu.Tad kad bizness ir attīstījies, tad protams arī sāk nākt peļņa.

Vienu varu tikai pateikt, ka tīkla mārketinga kompānija ir lieliska iespēja cilvēkiem sākt savu biznesu nemaksājot par daudzām lietām, ko parasti ir jāmaksā sākot, piemēram, tirgotjot krēslus veikalā.Nesaku, ka visi vienmēr būs millionāri, bet protams tas ir savā ziņā atkarīgs no paša cilvēka domāšanas + attieksmes + direktora mērķa palīdzēt savai grupai.

Pats labākais tīkla mārketinga kompānijai ir tas, ka direktors kas ir virs tevis - viņš ir ieinteresēts, lai visi veido savu biznesu un kļūst paši par direktoriem un, kad bizness veicās, tad protams, pats direktors kļūst bagātāks līdz ar tevi pašu.

Pirms iesastīties manuprāt galvenais ir mācības un iegūtās zināšanas un produkts nav svarīgs.

Tas droši vien ir saprotams, kapēc ir tik daudz nabadzīgi cilvēki pasaulē un tik maz ļoti bagātu cilvēku.