www.sudzibas.lv Marvela Greja valodas Krāpšana-produkta neatbilstība reklāmai

Marvela Greja valodas - Krāpšana-produkta neatbilstība reklāmai

Interneta portâlā Apollo bija redzama reklāma-unikāla metode ar kuras palīdzību tiek piedāvāts iemācīties krievu,anglju,zviedru,vâcu,spānju,franču valodas pamatus tādā līmenī lai spētu sazināties par elementārām lietām dažu nodarbību laikā.
Par cik man ir nelielas zviedru valodas priekšzinâšanas nolēmu pamēgināt.Dotajâ mājaslapā izgāju testu,kurā tika doti 123 zviedru vārdi.Pēc tam izlasīju,ka ir jāmaksā apmēram 7 eiro lai kursu varētu turpināt.
Prasīto samaksâju caur Paypal,un domāju ka sāksies mācības,bet tas ko tālāk ieraudzīju,mani šokēja.
Tā vietā lai mâcītos zviedru valodu,biju spiests lasīt 12 nejēdzīgus stāstus latviešu valodā par to kā cilvēks apgūst valodu,kâpēc daudzi nespēj to apgūt,u.t.t.Tālāk seko nodalja-gramatika,kurai nav nekāda sakara ne ar zviedru valudu,ne gramatiku,bet tas ir murgs par to kā būtu jāmācās gramatika.īsāk sakot visa tā informācija kas ir atrodama mājas lapā-tai nav nekāda sakara ar valodas apguvi.
Es savulaik pats iemācījos Anglju valodu,zinu to perfekti,un varu droši apgalvot,ka tas ko šīs lapas autors dara ir cilvēku krāpšana.Izkrāpj naudu un piedāvā nekam nederīgus rakstus,kam nav nekāda sakara ar svešvalodas apguvi.Neizmantojiet šīs firmeles pakalpojumus.

J jurrot38 12.12.2013

Cienita jauniete! Jusu dusmu izverdumam nav pamata.Butu iznemusi cauri visu kursu, varetu sazinaties zviedru, domajams ari norvegu un danu valoda, ka man tas izdodas Juris

K Kārlis Ziemelis 19.03.2014

Pilnīgs lohatrons, tāds Marvels Grejs vispār neeksistē, paskatiet angļu valodā rakstus, nekas vispār nav par to minēts.
Vēl šis "spoks" nodarbojas ne tikai ar valodu apmācību, bet ar ideālām diētām, lai notievētu :)
Piemēram - Marvela Greja universālā diēta: http://www.dietillustrated.com/lv/diets/post/52

A Andris Vitols 20.03.2014

manai mātei jaukāka situācija ar šo kantori. pārskaitīja naudu, un nav neviena materiāla. jau mēnesi klusums. kontakttālrunis izslēgts, uz epastiem neatbild... ja te parādās kāds pārstāvis, tad atsūtiet kontaktinfo jeb atbildiet uz epastu no [slēpt]@inbox.lv

M MujerLobo 29.05.2014

Jā, krāpšana tā ir. Protams.
Bet tiešām, cilvēki, būsim uzmanīgāki - ja viss "nelatviskais" internets par šādas personas (turklāt, ar visnotaļ anglisku vārdu un uzvārdu) eksistenci klusē, tad tā tomēr nebūs solītā brīnummetode. Ja esam gatavi par kaut ko maksāt, tomēr derētu painteresēties, kas tas ir. It īpaši, kad runa ir par šādiem "samaksā un mēs dosim tev no parējās pasaules slēptu informāciju, kas palīdzēs tev *ievietojiet vēlamo mērķi*!" brīnumkursiem.

I incisinchuks 26.06.2014

Studeju anglu val.Latvijas Universitate, papildus francu un spanu val.
Loti labi zinu, ka diezgan efektivi macit valodas...15.gadus pieredze.
Tagad esmu ASV un domaju atsvaidzinat spanu val. Te paradijas ta saucamais Marvels Grejs. Neesmu uzkerusies uz vina aka, jo esmu pirms tam interneta atradusi bezmaksas websites, kur var apgut valodas zinasanas no elementary lidz augstakam limenim.
Mani parsteidz fakts, ka Marvels Grejs doma, ka cilveki ir stulbi un maksas pirms zinat, ka tas darbojas. Normalas kompanijas iedod vismaz kadu paraugu, lai cilvki redzetu ka tas darbojas. Pat Rosetta Stone atsuta CD, lai izlemtu gribi vai ne. To ari labak neizmantot...jo esmu lasijusi daudzas sudzibas par so kompaniju.
Mans ieteikums, pirms gribi izdot naudu izpeti, izluko visas vietas kas ir kas.
Veiksmi jums tur visiem valodas apguve, atsvaidzinasana.