Maruta Seržāne - Ģimenes ārsts

Labdien!
Vēlējos informēt par Ozolnieku novada ģimenes ārstes Marutas Seržānes nekompetenci, attiecībā uz savu darba pienākumu veikšanu.
Man ir divus gadus jauns bērns. Kā jau visi bērni, arī mans dažreiz saslimst. Uzsākot bērnudārza gaitas, parādījās klepus. Mēs mēģinājām vairākas reizes sazvanīt minēto ārsti gan uz mobīlo tālruņa numuru, gan uz stacionāro, bet nekā. Protams, zvanījām darba liekā sākumā, pēc tam mēģinājām 2 dienas no vietas gan darba laikā, gan pēc tā, bet bez rezultātiem...
beigās nācās izārstēties pašiem ar farmaceita konsultācijas palīdzību.

Pienāca nākamā reize, kad mazais saslima ar klepu un stāsts tāds pats kā iepriekš. Protams, tā kā bērna veselība svarīga, braucām uz Ozolnieku ambulanci, kad ģimenes ārste bija akūto slimnieku pieņemšanas laiks, jo bez pieraksrta citā laikā nepieņem. Bet mums par pārsteigumu, ierodoties ar mazu bērnu ambulancē mūs nepieņēma. nelaipnā balsī pateica, ka bez pieraksta šeit nevar nākt. kad teicām, vai tad var pierakstīties, tad paziņoja, ka pierakstīties var tikai pa telefonu. Kad pārmetu dakterei, ka tā uz telefona zvaniem neatbild, viņa vienkārši aizgāja.

Tā nu izārstējāmies paši, jo bija parasts klepus. Vismz man tā šķita.

Pirms neilga laika bērnam atkal parādījās klepus, bet šoreiz parastās zāles nepalīdzēja. Protams, ģimenes ārstam mēģinājām zvanīt, bet... bez rezultātiem. Es nojautu, ka kaut kas nav labi, kaut gan bērnam nebija pat temperatūra.
Braucām uz slimnīcu. Sākumā ārsti izteica diagonozi - plaušu karsonis. Dabūjām palikt slimnīcā. Pēc dažādām procedūrām un pārbaudēm konstatēja, ka bērnam ir bronhīts un abpusējs plaušu karsonis. Lieki teikt, ka šie kārtīgi neizārstētie klepi bija viens no iemesliem šai smagajai diagonozei. tagad man ir jānoskatās, kā mans bērns guļ pie sistēmas 4 stundas dienā, dzer stipras antibiotikas un iet vēl uz dažādām procedūrām.

Iesaku visiem vecākiem - atrodiet sev labu ģimenes ārstu, lai nav jāpārdzīvo šīs drausmas.

T

ģ ģimene7 05.03.2015

Man arī ģimenes daktere ir Maruta Seržāne un arī manai ģimenei.Ļoti gudra super atsaucīga un laipna.Nevienu reizi nav bijis tā ka nevar sazvanīt, ja ir pilns pieraksts un kaut kas ir atgadījies nopietns vienmēr atradīs iespēju pieņemt.Neesmu šo gadu laikā redzējusi īgnu seju, nekad neatteiks palīdzēt gan ar padomu, gan konsultāciju ...Super forša dakterīte nekad nemainīšu pret citu dakteri.Arī nosūtījumi pie speciālistiem vienmēr tiek doti lai noteiktu precīzāku diagnozi.Izturību, pacietību un saprotošus pacientus Jums dakterīt...PALDIES Jums un jaukajai medmāsiņai par darbu...

Latviešu tautas 05.03.2015

Nothing special! (с) Главное что она латышка!

I Iveta Bule 02.01.2018

Visu cienu Marutai Seržānei! Arī man šī dakteres ir ģimenes ārsts no dzimšanas, mainot dzīvesvietu uz pāris gadiem pabiju pie citas un atgriezos atpakaļ pie Seržānes un arī abi mani bērni.. Vienmēr sasniedzama, pat savā atvaļinājuma laikā..

Manu prāt viss labākā, viss atsaucīgākā dakterīte. Ne tikai kā ārsta laba un savas lietas ļoti labs speciālists, bet arī atsaucīga, izpalīdzīga, saprotoša. Un ne tikai kā ārsts, bet arī kā draugs, šajos laikos ārsts un draugs vienā personā ir ļoti liels retums.
Tapec saku Jums dakterīt mīļu paldies, ka Jūs mums esat. 🤗❤️❤️❤️