www.sudzibas.lv Marus lv Kavēts derīguma termiņš, strādnieki alkohola rēbuma, antisanitārija

Marus lv - Kavēts derīguma termiņš, strādnieki alkohola rēbuma, antisanitārija

Kafejnīcas strādnieki visi statagā alkohola rēbumā, viena no viņiem izskatās ka vispār nakšņo tur pat uz vietas, ēdieni mēdz būt ar kavēto derīguma termiņu…. Un tā nav vienīgā reize! It īpaši cenšaties nepasūtīt tur neko kad gatavo gaišmataina pavāre, tā vienmēr galahakajā stīmē… neiesaku pat iet pa to ielas pusi, jo bieži vien pie kafejnīca pulcējas piedzērušies vīrieši, kuri izskatās pēc cietumniekiem, gan jau ka vietējie alkoholiķi.. Nevienam neiesaku

A

not a Karen 11.03.2024

Tu aizdomīgi daudz tur ej, ņemot vērā, ka tur ir tik slikts serviss un antisanitārija. Tik ļoti pārzini, kas ko gatavo, kur guļ un ko dzer. Vai tik neesi konkurentu pārstāvis?