www.sudzibas.lv Mārupes Pica Ļoti slikts serviss

Mārupes Pica - Ļoti slikts serviss

Nu šoreiz ir savs nepatīkamais rūgtums, ko pateikt par šo vietu https://marupespizza.lv/. Ļoti nelaipna attieksme pret klientiem, kas pasūta uz vietas.
Agrāk bijām patstāvīgie klienti, bet kopš šodienas vairāk tādi nebūsim un nevienam citam arī neiesakām. Iesakām iet garām šai ēstuvei. Nekavējat savu laiku.
Situācija sekojoša. Šodien atbraucām ar bērniem uz kafejnīcu, jo bērniem bijām solījuši aizbraukt uz kādu labu picēriju. Pirms pasūtīt, pajautājām, cik ilgi būs jāgaida divas picas (30 cm un 45 cm) , saņēmām atbildi, pusstunda, manā izpratnē tās ir 30 minūtes.
Ok, nolēmām palikt, pagaidīsim. Pasūtījām sulas, kamēr gaidām. Bet gaidām un gaidām, un tā gaidot pagāja jau pusotra stunda un pasūtījuma, kā nav, tā nav.
Pie blakus galdiņiem klienti arī jau šūmējās, cik var gaidīt.
Toties sēžot novērojām, ka kurjeri tik brauc un ved pasūtījumus, ka tie klienti, kas savu pasūtījumu veikuši internetā ar norādi, ka izņems paši, arī jau sen visu aizveduši, pat pa 4 picām.
Toties klienti uz vietas tikai kaut ko gaida. Visi, kas tur sēdēja, bija neapmierināti...
Pēc pusotras stundas gaidīšanas jau mērs bija pilns, pajautājām, kad būs pagājusi tā pusstunda, kas jāgaida, saņēmām atbildi vēl max 10 minūtes un viss būs..
Tā atkal pagāja vēl 15 minūtes, un pasūtījuma, ka nav, tā nav.
Bērni jau raud, jo nevar sagaidīt pasūtījumu, bet nekas nenotiek.
Pēc visas šīs gaidīšanas griežoties pie administratores, kāpēc vēl nav pasūtījums gatavs, saņēmām atbildi, ka vēl būs jāuzgaida.
Uz mūsu aizrādījumu, ka pasūtot teicāt, ka jāgaida aptuveni pusstunda, viņa tikai klaji pasmīkņāja, principā par mums pasmējās.
Ja gribat braukt tur ar bērniem, pēc savas pieredzes neiesakām. Attieksme pret klientiem, kas vēlas pavadīt laiku picērijā, un ir ļoti pretīga.