www.sudzibas.lv Mārtiņš Urtāns Sakarā ar krapšanu par vairāk nekā 30 dažādām epizodēm un par izvairīšanos no nodokļu nomaksas

Mārtiņš Urtāns - Sakarā ar krapšanu par vairāk nekā 30 dažādām epizodēm un par izvairīšanos no nodokļu nomaksas

Cienijāmie mērnieka Mārtiņa Urtāna (pers. kods: 090484-11855) klienti! Sakarā ar krapšanu par vairāk nekā 30 dažādām epizodēm un par izvairīšanos no nodokļu nomaksas visiem klientiem, kam viņš ir paņemis naudu un nav pabeidzis topogrāfijas un citus mērniecības darbus, aktus lūdzam rakstīt uz emailu. Lūdzam lauzt līgumus, jo visi objekti tiek pastiprināti pārbaudīti. Tiek gatavots iesniegums par mērnieka sertifikāta (BC Nr. 488) apturēšanu un anūlēšanu. Ka arī lūdzām nepasūtīt pie viņa mērniecības darbus tuvakajā laikā! Ar cieņu!

Sertifikāts BC Nr. 488
Reģ. Nr. 09048411855