Mārtiņš Puķe, Viktorija Kuprijanova, svinam.lv bernufoto.lv fotostill.lv - melo, krāpj, nesamaksā, nepilda solīto

Iesakam neielaisties nekādos darijumos ar Mārtiņš Puķe un Viktorija Kuprijanova - šis pārītis nepilda savas saistibas, nenorēķinās un klaji melo lai izkraptu naudu. Kad pret viņiem izsaka pretenzijas tālāk seko draudi par fizisku izrēķināšanos un arī vairaki raksti tepat sudzibas.lv par izdomatiem gadijumiem. Par šo lapu izveidošanu svinam.lv bernufoto.lv fotostill.lv arī viņi netika norēķinajušie - Mārtiņš Puķe apvārdo jaunus studentus kas viņam darbu izpilda bet kad jāsamaksā tiek solits ikpalaikam rīt rīt vai parīt, nākamnedēļ utt. lidz beidzot apnīkst un rupji atšuj un uzcep kārtējo rakstiņu te, šie ir daži no zināmajiem:

D

O opop 27.06.2011

Puķes Mārtiņa kungs ir superuzsviedējs.
Tā viņam ir pataloģija.

D Diana 16.11.2011

Ludi ni v koem slu4ae ne delajte zakazi u etix ljudej. VIKTORIJA KUPRIJANOVA absaljutno bezotvetstvennij i bessovestnij 4elovek. Ne znaju derzitsa li ix lavo4ka na sevodnewnij denj, potomu4to poslednije pol goda ja uze neprovirjala, nezvonila i poprostu otstupila, potomu4to ustala borotsa. Dva goda pitalasj dobitsa vipolnenija svoego zakaza (sozdanija detskoj fotoknigi), tak svoj zakaz i ne polu4ila. Vsjo delo v tom 4to izna4alno ona poprosila zalitj ej fotografiji, ja kone4no ze zdelala, potom pered tem kak pristupitj k rabote ona poprosila avans, nu i ja estestvenno ej ego zaplatila, tem samim zdelav ogromnuju owibku, potomu4to posle etogo ona kak budto isparilas, vsjo ni otveta ni priveta. Po na4alu tam 4to to pitalasj otve4atj na moi emaili, a potom i vovse zamal4ala. Znaete obidno daze ne to 4to ja dengi poterjala, ja vedj dlja maliwa podarok xotela zdelatj, uma ne prilozu kak mozet 4elovek imeja svoix detej tak podlo postupatj, poprostu bessotvestnaja i haoti4naja li4nostj. Zadnostj k dengam osobenno xaljavnim 4eloveka pogubit.
Ljudi derzitesj ot nejo podalwe i nesoverwajte moix owibok!!! Elementarno vpiwite ejo umja v Google i rezultat vas wokirujet skolkix ljudej ona obmanivaet...obidno 4to ja etogo ne videla, pered tem ka svjazatsa s nej:(

P piekrtiu 01.03.2018

Piekritu Man arī bijuši darījumi ar šiem , atvainojos,necilvēkiem