Mārtiņš Krauklis - Pazūd

Mārtiņš, telefona numurs - 29463775, e-pasta adrese - [slēpt]@gmail.comTiem, kas raksta diplomdarbus, uzdevumus, un cita veida darbus - nekādā gadījuma nepinaties ar šo cilvēku, jo no sākuma viss ir ok, sūta naudu, saņem darbu un tikai tad, kad summa sakrājas pie 100 eiro, vienkārši izdomā pazust!Labāk sūtiet viņu 10 mājās tālāk!

Z

B Beisbolzzz 27.11.2015

Ja zini, kur viņš studē - ļoti elementāri, piedraudi ar info nodošanai skolai, par to, ka darbs nav viņa paša rakstīts. Sarakstes-pierādījumi tak ir?

Z Zukers1987 27.11.2015

Viņš ir borzijs, ir izdomājis, ka viņu tas nebaida, pats smieklīgākais, ka draud ar VID, kaut gan čalis laikam nav informēts par pašnodarbinātiem un ka uz viņa vārda stāv čeki, un lai pamēģina pierādīt, ka vinš nav viņus saņēmis!

D dfgggg 20.03.2016

visi, kas maksā par to, lai viņiem kāds cits uzraksta darbus (apkrāpj skolu), ir pelnījuši, ka viņus apkrāpj. karma, zinies...