Mārtiņš Ivanovs - krāpnieks un zaglis - Nozaga remontā paņemto TV

Salūza TV - tas rādīja, bet raustījās. Griezos portālā ss.lv un getapro.lv. Izsūtīju ziņu vairākiem adresātiem ar video un sīku aprakstu. Atsaucās vairāki, bet ļoti ātri saņēmu ziņu no cilvēka ar telefona numuru 28899584, kurš teica ka nekādu problēmu un var piebraukt desmit minūšu laikā, jo atrodas pavisam netālu.
Atbraucot šis cilvēks paskatījās televizoru un sacīja ka tas jāved līdzi neko nekomentējot par remontu. Drošības pēc lūdzu uzrādīt kādu personas apliecinošu dokumentu.
Nākamajā dienā sākās interesantas un neizskaidrojamas lietas, kas lika noprast ka esmu krāpnieka rokās.
1. Vispirms Mārtiņš piedāvāja strādājošu absolūti identiska modeļa televizoru par EUR350, uz ko atbildēju ka man tas pilnīgi neinteresē. Ja nevar par saprādīgu cenu saremontēt manu, tad lūdzu lai atgādā to atpakaļ.
2. Pēc brīža saņēmu vēl vienu zvanu, kur Mārtiņš paziņoja, ka manu televizoru varot salabot par EUR 200 uz ko atbildēju ka man tas noteikti nav vajadzīgs un lūdzu to atgādāt atpakaļ, uz ko saņēmu atbildi ka tas nav vienkārši jo tas atrodoties Jelgavā (!).
3. Saņēmu trešo zvanu, kur Mārtiņš paziņoja, ka televizors esot iedots viņa draugam, kurš to saremontējis par EUR 200, uz ko es teicu, ka nevienā brīdī neesmu piekritis remontam un atkārtoti lūdzu to atgriezt!
4. Ceturtajā zvanā Mārtiņš paziņoja viņa draugs vairs nevēloties darboties ar manu TV un Mārtiņš atgriezīšot manu TV tādu kāds bija par EUR 70!

TV tā arī atpakaļ nedabūju. Iesniegumam policijā nekādas jēgas nebija, diemžēl mūsu policijai ir vienalga, ka šādi krāpnieki darbojas.
Mārtiņš Ivanovs pārvietojas ar baltu, bēšīgu WV passat ar valsts Nr.MG1714.
Esiet uzmanīgi un neuzticiet savu aparatūru nezināmiem cilvēkiem!

J

A absolut1327 03.08.2022

Policijai arī nav pamata kko uzsākt. TV paši atdevāt, paši nepārliecinājāties par drošību, cik saprotu nekāda pieņemšanas/nodošanas līguma arī nav. Un krāpšana šeit aŗī nav manāma. Jūs tak pats nepainteresējāties par piegādes un diagnostikas izmaksām un tērmņiem. Tas, ka Jums piedāvāja nogādāt tv atpakaļ par maksu nav pārkāpums nekāds. Vienīgi slikti no "meistatra" puses ir tas,ka bez Jūsu piekrišanas tika vaikts kaut kāds remonts, tas arī ir viss. Situācija nav patīkama, bet šeit paša vaina.
Patiesībā Jūs var saukt pie atbildības publicējot cilvēka datus.

A Anastasijaaaaa 04.08.2022

Tas saucas victim blending. Vinot nevis krāpnieku bet gan upuri par to, ka pārāk uzticīgs. Cilvēks gribēja pabridināt parejus, lai neuzķeras un pareizi ari izdarīja un Jūs ar tādiem komentāriem tik dodat atbalstu krāpniekiem turpināt, jo ja kāds uzķeras pats vainīgs nevajag būt parak uzticīgam.

A absolut1327 18.08.2022

Nē, es ar savu komentāru lieku aizdomāties kārttējo reizi par to, ka jābūt pašam uzmanīgam un jāsaprot kam un uz kāda pamata atdod savu ierīci.
Var, protams, dot katram un kuram ierīces, neslēdzot līgumu kā tas ir noteikts valstī, būt app*stam un vainot pārējos.