Mārtiņš Galvanovskis - Slikts fotogrāfs

Ja Jums kadreiz jaizvelas fotografs kadam pasakumam, noteikti nenemiet Martinu Galvanovski! Ir tik loti daudz citu radosu un labu specialistu. Martina Galvanovska fotografetas bildes ir neprofesionalas, izgaismotas, skibas un cilveki, kas ir galvenie fotografesanas objekti kadros tikusi tikai ar pusi kermena vertikali vai nogriestu galvu. Nemot vera, ka sliktie fotoatteli ir no kazam, kur sieva ar viru nevar atrast nevienu normalu bildi, ko sutit kazu viesiem, gribas raudat, ka sada skaista notikuma atminas spej sabojat fotografs.

Zel, ka netika palugtas citas vina fotografetas kazas, tad noteikti redzetu uz ko sis fotografs ir spejigs, vai precizak teikt, nespejigs!!!

Cita veida foto iespejams vinam izdodas. Tad to lai ari dara un nelien tur kur nevajag!!!

Z

V viese 02.09.2009

Shitaadus sist vajag!!!

B blusinja 02.09.2009

Tieshi manas domas. Kaa nav kauns veel saukties par profesionaalu fotograafu. Kaa vispaar nebija kauns dot jaunajam paarim shitaadas bildes.

A Arvis 02.09.2009

vnk nožēlojami ja godiigi

P pieviltaa 03.09.2009

Man bija tas gods redzeet shii konkreetaas bildes, biju patieshaam viilusies fotograafa darbaa... Taa ir necienja pret cilveekiem, kuri tiek fotograafeeti! Raudaat gribeejaas, redzot ko taadu!

E eva 04.09.2009

kur tad tas bildes var apskatit ?

A Artūrs 12.09.2010

Būtu papētījuši fotogrāfa portfolio pirms nolīgāt viņu darbā, nebūtu tagad jāraud!

O Oļesja 14.11.2010

Esmi šīs bildes redzējusi profesionālas patīkami skatīties, žēlk ka daži neizprot mākslu.