Mārtiņš Gaigals - Krāpšana

Ieliku sludinājumu, ka vajadzīgs kredīts zemes iegādei, pieteicās Vladimir zvanot no mob:+37129195118 un teica, ka varot palīdzēt, tikai jāatver konts Nordik bankā un jāuzliek uz konta 1eiro lai varētu pārbaudīt kredīta vēsturi.Kad tas tika izdarīts pazvanīju un pateicu, ka ir ok. Pēc brīža viņš atzvanīja un teica lai iedodot iespēju ielogoties internetbankā, lai varētu pārbaudīt kredīt vēsturi, uzticējos un iedevu(muļķis). Pēc kāda brīža teica,ka atzvanīs un pazuda. Kad ielogojos internetbankā sapratu, ka viņš(Vladimirs) centies no ātrajiem kredītiem paņemt naudu, bet tākā man slikta kredītvēsture viņam nekas nesanāca. Tad viņš ielika divas reizes pa 300 eiro maksājumos, līdzko ienāk nauda tā automātiski nauda aiziet Mārtiņam Gaigalim uz kontu LV55PARX001671156001. To es veiksmīgi apturēju.
Esiet ļoti uzmanīgi no šī tipiņa.

K kartupelis2 03.02.2017

nu ko lai saka, no kļūdām mācās, labi, ka pats saprati ka muļķīgi izdariji.

Latviešu tautas 03.02.2017

To es veiksmīgi apturēju.
===
Nauda paliek Jūsu konta?

BondsBonds 04.02.2017

Ak dievs! Kādam muļķim jābūt lai dotu savu konta piekļuvi, ņemot vērā ka pat bankas līgums nosaka ka tas ir aizliegts!

B BK 04.02.2017

Nu tu gan esi LOSIS

Latviešu tautas 04.02.2017

Varbut "lasis"?

A Anna Shukstule 08.01.2018

dfdfdf

G G.martiņš2 19.02.2018

Žēl, ka persona, kas izvietojusi šo sludinājumu nemaz neaizdomājās par to, ka šai personai ir vārda brāļi.
Nepadomāja, ka kāds no 3 Latvijā dzīvojošajiem vārda brāļiem, šobrīd iegūst augstāko izglītību, lai gūtu jaunas iespējas dzīvē vai jānodrošina ģimene ar bērnu un godīgi maksā kredītu par savu mājokli un šāda sludinājuma dēļ viņiem var būt apgrūtināta iespēja atrast darbu.
Protams, situācija kopumā nav aizstāvāma, tajā pašā laikā jāvērš uzmanība arī uz cietušās personas profilu- ar sliktu kredītvēsturi, dod pieeju savai interneta bankai personai, kuras uzvārds tai nav zināms, un nekaunoties publicē informāciju, kas nomelno vairākus, ar šo gadījumu nesaistītus cilvēkus.
Kā rāda personiskā pieredze bieži vien cietušie uzraksta tikai sūdzību šādos portālos, taču nevēršās policijā, jo maksājums apturēts. Es aicinātu Autoru apdomāt savu rīcību un turpmāk šādas lietas risināt varas iestādēs, nevis pašam veikt noziedzīgu rīcību.
Man personīgi vienīgā iespēja cīnīties ar šo sludinājumu, ņemot vērā, ka ne portāls, ne autors, nesadarbojās būtu rakstīt iesniegumu policijā. Es apskatījos, kādas sekas būtu manam iesniegumam un atklāti palika žēl Autora, jo ņemot vērā, ka nodarījums nav nodarīts ar nodomu kaitēt un persona pati cietusi, piemērojams piespiedu darbs un kompensācija cietušajam, Piekritīsiet, cik gan nepatīkami par to, ka esi bijis apkrāpts un gribējis pasargāt citus, būtu vēl jāpiemaksā un kaut kur jātīra ielas.
Visus tos, kas lasa šo manis dēļ, es aicinu kritiski vērtēt šādus sludinājumus, un nelikt "zīmogu" cilvēkam, kam ir dzīvē vērtības, kuras tas negribētu zaudēt, jo kāds ir uzrakstījis anonīmu rakstu.

G G.martiņš2 19.02.2018

Piebildīšu, kad gribot sazināties ar Autoru, meklēju viņu, vienīgai, ko varēju atrast par Vairi Lūsi ir šis - https://www.sudzibas.lv/vairis-lusis-krapnieks-c41218

Vienīgais, kas šajā sakarā nāk prātā - dzīvē viss nāk atpakaļ!