Mārtiņš Duncītis, būvdarbi - Būvniecība

Vēlējos pateikt lielu paldies Mārtiņam Duncītim par mācību, ka lēti un labi kopā neiet. Finansiālu apsvērumu dēļ izvēlējos viņa brigādi, kas solījās ielikt ātri riģipša griestus 35 kvm. Viņš strādājot tik kvalitatīvi, kā taisītu sev. Prasības, acīm redzot, viņam ir ļoti mazas. Sākumā solītais buss viņam nebija. Objektam nepieciešamo materiālu daudzumu sarēķināt nemācēja. Objektu pabeidza trīs reizes ilgākā termiņā kā solīja. Griesti pēc objekta nodošanas saplaisāja. Tā kā uz visiem griestiem bija tikai desmit stiprinājumi, griesti saplaisāja un tos nācās pārtaisīt. Arī nākošie būvnieki neko tādu nebija redzējuši. Kad prasīju atpakaļ iemaksāto naudu, Mārtiņš epastā man atbildēja: „Nu redz, es zinu ja ka sis objekts ir galigi garam, ka ari pats teici tava vaina ka objektu pienemi....”. Tā kā paldies Mārtiņ, es no mūsu sadarbības guvu ļoti labu mācību. Mans ieteikums tev, ceļot savu māju, izvēlies profesionālus būvniekus, necel pats!

K

V Viedums 20.11.2013

Par Mārtiņu Duncīti.
Mana kļūda bija, ka pirms nolīgu šo puskoka lēcēju un krāpnieku un, kā izrādās, arī zagli (pret viņu ir ierosinātas vairākas krimināllietas par zādzībām KL 109.p.1.d., KL 175.p.3.d.) Mārtiņu Duncīti, nepaskatījos par viņu internetā. Pieļauju, ka ir vairāki cilvēki ar šādu vārdu un uzvārdu. Runa ir par "remontdarbu veicēju" vārdā Mārtiņš Duncītis, kurš dzimis 1991. gada 10.septembrī. Šis puskoks uzdodoties par dzīvokļu vai māju remontētāju, ievieto sludinājumums dažādos portālos. Tad viņš piestāsta pilnas ausis par savu super profesionālo brigādi, par to, cik ātri, kvalitatīvi un lēti strādā, protams, vēl dažādas muļķības pārliecināšanai. Pirms darba viņš pieprasa avansu. Kad jāsāk strādāt, tad izrādās, ka "brigāde" vēl ir aizņemta daudz svarīgākā un lielākā objektā, liekot noprast, ka jūsu objekts viņam nemaz nav tik izdevīgs un tas ir milzu pakalpojums no viņa puses. Tomēr nav tā, ka nekas nenotiek objektā. Viņš atved savas mantas un pats sāk darbības imitēšanu, kas ir iegansts nākamā avansa pieprasīšanai. Protams, ka nekāda brigāde viņam nav, ja neskaita viņa dradzeni, kura vienmēr ir līdzi un kurai viņš dod krāsas pindzeli, vai slotu ar šaufeli. Tiklīdz viņš saņem avansu, tā pazūd uz ilgāku laiku. Aizdomīgu darīja arī fakts, ka viņš regulāri mainīja telefona numurus, no kā var secināt, ka viņš vienlaicīgi krāpj vairākus cilvēkus.
Par darbības imitēšanu. Iespējams, ka demontāžu viņam varētu uzticēt, kā teikt, "lomatj, ne stroitj". Arī manā gadījumā, nākamais meistars saķēra galvu un jautāja, no kuras vietas šim čalim rokas aug, un kāds caurvējš svilpo viņa galvā? Šis cilvēks ne tikai neprot sarēķināt elementāras lietas, viņš pat nesaprot, no kuras puses jāsāk flīzēt grīda. Pusratā pamestajai grīdai nācās kalt nost šī puskoka iesākto "darba imitāciju" un flīzēt visu no jauna.
Galu galā, kad klaji izrādīju savu neapmierinātību, čalis sajuta, ka ir laiks notīties. Savāca savas mantiņas, iemeta dzīvokļa atslēgu pastkastītē un pazuda. Protams, kārtējo reizi nomainot telefona numuru. Dēļ viņa pazaudēju, gan naudu, gan laiku.
Mans ieteikums, ja kādreiz sastopaties ar šo kaitnieku un krāpnieku, sūtiet viņu ratā!

Olga62 09.05.2014

Nepiekritu. Gruti noticet ka tas ir tas pats kurs taisija mums atputas kompleksu Brazilija.
Ko varu pateikt par so meistaru - ar matematiku vinam vis ir kartiba, rokas vinjam aug no pareizas vietas, apskaidrot visu un ieteikt kas labaks to ari vinjs zin. Ja, vinjam ir viena slikta ipasiba - vinjs nav no letakajiem bet kad vinjs taisa tad ir rezultats! Martins nav no tiem, kas izdara uz buj duj, ka tik atrak naudu dabut un pazust. Musu klienti ari ir parsteigti ka no nokrautas un pelekas noliktavas ( agrak bija lietoto auto dalu noliktava ) spej kautko tadu izdarit. Ja Jus lasitaji ticesiet ieprieksejiem komentariem, Jus palaidisiet garam izcilu meistaru ar labu brigadi. Drosi varat atbraukt pie mums un pasi ievertet Martina Duncisa darbu.

V Viestards 16.11.2019

Olga62. Izklausās, ka to raksta pats Mārtiņš Duncītis. Ja kāds naivais grib pārbaudīt, cik liels meistars ir tas puskoks, tad droši uz priekšu - algojiet "Duncīti mugurā" uz paša risku un atbildību. Es jūs pabrīdināju.