Mārtiņa Beķereja - Rupja attieksme

Bulciņas jau garšīgas un cenas iepriecinošas... Bet pārdevējas attieksme vnk "iespārda"! Skatos, ka pa gadiem nekas nav mainījies - tās pašas sūdzības. Lūdzu, aizsūtiet tās pārdevējas uz psiholoģijas kursiem, lai iemācās elementāras pieklājības normas. Pirku kūciņas Vecrīgas kafejnīcā. Kad pienāca mana kārta, tiku nolamāta par to, ka nepateicu uzreiz kūciņu skaitu, ko iegādāšos, jo tas apgrūtināja pārdevēju - viņa nevarēja izvēlēties kastītes lielumu. Aiz manis iepirkās kāds pāris no Zviedrijas, kurus arī tāpat izkomandēja, lai gan viņi to uztvēra ar humoru. Skaidrs, ka klientu rinda gara un darbs intensīvs, bet nu, nevajadzētu tomēr "komandēt" klientus . . Žēl, bet reizē arī komiski.

K

"nevajadzētu tomēr "komandēt" klientus " - dīvaina izpratne par iepirkšanos. Biju domājis, ka saldumi nāk par labu smadzenēm. Tātad pārdevējai, kā paralizētai cērmei jāstāv, jāsmaida un jāgaida vai "klients" tomēr paziņos cik un kādas kūciņas izvēlējies.
"klientu rinda gara un darbs intensīvs" - ja pārdevēja vēl gaidīs, kamēr klientam beidzot pieleks noformulēt savu pasūtījumu, klientu rinda aizpildītu visu Vecrīgu.
P.S. Nolamāta jeb tika aizrādīts? Varbūt tomēr vajadzētu būt korektai.

K krstnt7 19.05.2017

Vai šeit pati pārdevēja komentē, lūdzu? Ja nē, tad noteikti esat dvēseles radinieki... :)

K krstnt7 17.07.2017

Ak jā - par aizrādīšanu. Es domāju, ka aizrādīt var nepaklausīgiem bērniem skolā, policists var aizrādīt par sabiedriskās kārtības neievērošanu uz ielas. Bet ne jau pārdevēja klientiem kafejnīcā! Uz kafejnīcu cilvēki tomēr nāk gūt pozitīvas emocijas.

A AGr 08.05.2017

Kur rodas tik daudz ar dzīvi neapmierināti cilvēki?
Zinu, zinu... Latvijā.

Apmierināta cilvēka komentārs.

smejiesvesels 08.05.2017

Vecrīgas beķerejā vienmēr gara rinda, ko tad stāvot nevarējāt izdomāt cik kūkas un kādā kastē?
Tur, neskatoties uz garajām rindā, vienmer superātra apkalpošana un viss ir normāli, jau gadu gadiem.
Un vispār, tas jau nav restorāns, kur katrs jāapčubina, parasts veikals- kafeinīca.

K krstnt7 19.05.2017

Stāvot rindā kūkas nav redzamas - rinda ir no otras puses. Kad beidzot nonāc pie kases, jālec ātri uz vitrīnu uz kūkām skatīties!

M Maisiņš 09.05.2017

Es tev pārdevējas vietā nākošreiz celafāna maisīņā visu samestu.Tāpat viss nokļūst vēderā!

K krstnt7 19.05.2017

Man nav nekas pret celofāna maisiņiem. Ta arī varēja izdarīt! Būtu ātrāk. Katru dienu tur neiepērkos, tāpēc nav ne jausmas kāda izmēra kastes un maisiņi ir piedāvājumā.

K krstnt7 19.05.2017

P.S. Pilnīgi varu iedomāties tevi tās pārdevējas vietā!

K krstnt7 19.05.2017

Šis komentārs domāts "Maisiņam". :)