Mārtiņa Beķereja - Nesazvanāmi

Tas ir vairāk jautājums ne sūdzība
Vai tas ir normāli, ka ne viena Mārtiņa beķereja uz Čaka ielas (Čaka 19, Čaka 54 un Čaka 110- vispār nav zonā vai nekorekts nr.) nav sazvanāma laikā no 18:30-19:00?
Te neiet runa par vienu zvanu, bet zvanu lavīnu :)

T Tong Po 29.06.2016

Cik labi pie viņiem ir pīrādziņi, tik sūdaini strādā viņu pārdošana!
1-kārt, uz apjomiem viņi nedod atlaides.
2-kārt, sazvanāmi ir ar grūtībām
Tāpēc es principiāli laiku pa laikam no rīta eju uz viņu bodi, un pērku veikalā no plaukta man nepieciešamos pīrādziņus, kas parasti ir ap 150-200 vienībām. Un vienalga, ka pēc tam viņiem nav ko piedāvāt klientiem, kas ienāk pakaļ saviem 2-5 pīrādziņiem, bet nekā plauktā vairs nava. Lai sāk reiz domāt līdzi.

Ļaunais izrijējs, tādus vispār klāt nevar laist pīrādziņiem! Par ko viņiem būtu jāsāk domāt līdzi? Viņi ražo tik daudz, cik spēj nodrošināt kvalitāti. Ja tik ļoti vajag apjomus, ir taču citas ceptuves. Tikai viena nelaime - lieli apjomi, zemāka kvalitāte. Bet Tev jau tāpat to nesaprast.

T Tong Po 30.06.2016

:D Man vienkārši ir daudz kolēģi, kuriem ik pa laikam sagādāju kādu kārumu uz darba dienas sākumu. Par citām ceptuvēm - es tak rakstīju, ka pīrādziņi šeir ir garšīgi, tāpēc citas ceptuves nemeklēju - maksāju vien to lielo naudu un izpērku tukšus plauktus. Es tak neiešu kolēģus ar sūdiem cienāt!

L Lauriks 01.07.2016

Būtu man tādi kolēģi, kas gatavi 20-30 eiro uzsaukt pīrādziņos! :D

T Tong Po 01.07.2016

Ar 20-30 EUR nepietiek, vajag vismaz divreiz vairāk - nav tie Mārtiņa Beķerejas pīrādziņi lētais prieks!

L Lauriks 01.07.2016

Nu jā, par kvalitāti ir jāmaksā, bet tu liecies tāds kā muļķītis, kuru darbā apcēluši kolēģi, ja jau tu, ik pa laikam , pieņemsim, 5 reizes mēnesī, vienā reizē iztērē vairāk par 30 eiro, vienkārši kolēģiem... Žēl nav ? Mēs piemēram metamies, kad pasūtam uz darbu picas, vai ko citu...

A AgataKristi1 28.09.2016

Ļoti garda, lieliska torte meitas 1 gada dzimšanas dienā 2016.gada jūnijā! Palasīju atsauksmes un vēlos iedrošināt pasūtīt tortes Pļavnieku beķerejā. Bija lieliska! Putukrējuma ar augļiem, notiesājām vienā mirklī visus 3 kg un gribējās vēl! Paldies!

I Inese Mālniece 22.12.2017
Slikta kvalitāte un apkalpošana

Esmu ļoti vīlusies pasūtot kliņģeri Mārtiņa beķerejā. 3kg vietā saņēmu 2,5 kg - saplacis,neglīts un garša arī nav no baudāmākajām. Kauns ciemiņu priekšā.