www.sudzibas.lv Mārtiņa Beķereja Nekvalitatīva prece

Mārtiņa Beķereja, Marijas iela 19, Rīga - Nekvalitatīva prece

2016.g. 2.decembrī, 15:00 biju pasūtījusi kūku Žozefīne, bet aiznesot mājās konstatēju, ka saņemtā kūka bija nekvalitatīva, jo lielākajā daļā kūkas iztrūka ķiršu ievārījuma kārta (kūkas svars 1,2 kg). Esmu neapmierināta par saņemto iztrādājumu. Lūgums, piestrādāt pie izstrādājumu kvalitātes!
Vīlusies pircēja Inita

K

PogaPodzina 09.12.2016

Nu tad, kur problēma kūku aiznest atpakaļ. Un pluss, vai tad pie preces saņemšanas nav jāatskata preci, par ko maksā. Kā saka, slinkais maksā divreiz :D

K Kinita 09.12.2016

Jūs gribat teikt, ka man kūka ir jāsagriež uz vietas veikalā un jānogaršo?!!! Jo iztrūkstošo ķiršu ievārījumu varēja konstatēt tikai tad kad to sagriezu, lai pasniegtu viesiem. Šajā gadījumā gaidīju tikai atvainošanos par kvalitāti, jo nedzīvoju Rīgā, lai atnestu atpakaļ!!! Šajā beķerejā neko neiegādāšos, serviss ir zem katras kritikas