www.sudzibas.lv Marti PRO Marti PRO un Staņislavs

Marti PRO - Marti PRO un Staņislavs

Vis-vis-vis sliktākais piedzīvojums ar Marti Pro un Staņislavu!

Ja vien jums pietiek veselā saprāta un naudas, nemēģiniet ceļot " pa lēto" ar veiklo zelli Staņislavu un viņa uzņēmumu Marti Pro. Tikko atgriezos no viņa organizēta brauciena uz Itāliju, slēpot Livinjo (Livigno). Turp ceļā viss pilnīgi Ok. Lidojums, sagaidīšana, transfērs, dzīvošana. Atpakaļceļš gan bija murgs, kas nav beidzies. Zēns izdomāja uz lidostu Milānā nogādāt pilnu autobusu ar latviešu slēpotājiem, galīgi neapdomājot, cik vietas autobusā aizņem slēpotāju bagāža. Busam bija jāuzņem 60 pasažieri un beigās slēpes, mega lieli čemodāni un sporta somas tika iekrautas autobusa ejā tā, ka pāri varēja tikt, tikai lecot. Labi, ka Dievam nebija plāni organizēt kādu nelielu avāriju vai ko citu - mēs tur sadegtu dzīvi, jo ārā varēja tikt tikai pa priekšējām durvīm. Visi sēdēja iespiesti savās vietās un ik pa brīdim lika atpakaļ no plauktiem lidojošas slēpju somas un citu bagāžu. Eja aizbarikādēta tā, ka, lai lidosta izklūtu laukā, somas nācās celt un mest tukšajās pasažieru vietās. Kā daži izkāpj, tā viņu vietā pārlādē somas un tad citi tiek ārā. Milānas lidostā Staņislava nebija. Nebija arī busa, kas savāktu bagāžu un nogādātu uz Latviju (paši lidojām). Lidmašīna pēc 1 stundas. Bet kam atstāt bagāžu - nav! Tā vietā acis pārgriezis itāļu šoferis lādēja no autobusa laukā mūsu koferus un slēpes un meta uz ietves, acu āboliem paliekot aizvien sarkanākiem. Sazvanīts Staņislavs teica, ka kavējot, lai mēs paši sameklējot vietu, kur nolikt somas un tad jau viņš pats visu savākšot. Itāļi par šo pagaidu patvertni noplēsa 400 eiro. Somas palika, paši atlidojam mājās. Beigas ir lieliskas. Esam Rīgā, bet somas joprojām tur - lidostā Milānā. Sola atvest pēc 10 dienām. Jātic jau labajam. BET - ja jums ir kaut nedaudz veseklā saprāta, vienkārši brauciet ar citu firmu. Lai Staņislavam veicas dzīvē, bet šajā biznesā tomēr zēnam nav ko darīt. Nemāk komunicēt krīzē. Un nesaprot, ka katrs šāds nīgrs klients kā es nevis ieteiks viņa kantori arī citiem, bet piesēdīsies pie sūdzība.lv un uzrakstīs mazu, pamācošu stāstiņu par Marti pro un Staņislavu!

L Lora 20.12.2011

Man pavisam savadāka pieredze ar šo firmu un Stanislavu. Pirms gada braucam slēpot uz Slovakiju ar Marti Pro. Viss bija ideali! Stanislavs vienmēr bija punktuals un gaidija mūs jau 10 min pirms sarunāta laika, viss bija organizēts perfekti, gan dzivošanas vietas, gan slēpošana gan parejas izklaides. Palikam pilnigi apmierināti. Sogad arī brauksim ar šo firmu uz Itāliju...nu tad jau redzesim! Novēlu jums atrāk dabūt savu bagažu!!!

P.S. Alpos sniegs ir??? :)

M moneycannotbetoomuch 21.12.2011

Radās sajūta, ka viss ir labi vien tik ilgi, kamēr negadās kāda ķibele. Tad laikam Staņislavam vairs nepietiek finansiālā un nedaudz arī intelektuālā resursa, lai situāciju normāli atrisinātu.
Sniegs ir.

M mk 22.12.2011

Itālijas brauciens šogad bija šausmīgākais mans ceļojums dzīvē, Staņislavam nav palicis cilvēcīgais un veselais saprāts vispār. Melis Nr.1 pasaulē. Neiesaku braukt ar šo kantori. Vienu sia viņam jau aizvēra PTAC, cik zinu šo atkal drīz aizvērs pēc šī brauciena, jo mēs cietušie to tā neatstāsim. Sabojāti ziemas svētki daudz ģimenēm, jo koferos (kuri ir Itālijā) bij dāvanas daudz maziem knēveļiem. Skumji, bet Marti -pro uz to nospļauties.