Marta Vainauskaite - Krāpšana

Nu laikam pienākusi mana kārta. Šī sieviete iesmērēja man viltotas smaržas ka oriģinālu YSL BLACK OPIUM. Jā jā zinu ka pati vainīga un nedrīkst fb vispār smaržas pirkt bet tomēr. Steidzīgā kārtā nometa cenu uz 40 eiro, kad pajautāju kāpēc tik lēti (veikala cena ir 90€) teica ka steidzami vajag nauda, ka varēšot tikties ar mani kadvien vēlos. Sūtīja man bildes visas ko prasīju. Aizdomas pat nebija. Atbrauca nākošdien ar mašīnu (numuru protams es piefiksēju), fiksi fiksi visu mēģināja darīt, nu un es neskatoties paņēmu. No sākuma tikšanas bija nozīmēta pie lielveikala, kur atrodās parfimētijas veikals (gribēju pārbaudīt). Bet laikam sapratot manu nodomu piedāvāja man atbraukt pie mājas. Atnācot mājās konstatēju ka smarža galīgi nesakrīt ar oriģinālu. Nu un tagad protams mani ignorē. Vai ir vērts iet uz policiju? Zinu ka cerības nav, zinu ka esmu pati lose, bet gribās kādu padomu ko tagad ar šo darīt.

Dainis 03.03.2018

Lielākajai daļai cilvēku nepadodas skopošanās, ar to viņi iegūst tikai liekas galvas sāpes un kāds uz viņu aklo skopumu tikai nopelna. Arī būt skopam ir jāmāk savādāk maksāsiet divreiz..

Dainis 03.03.2018

Lai ietu uz Policiju no sākuma vēl ir jāpierāda krāpšanas fakts.

C critical thinker 03.03.2018

aha, jātaisa analīze. citādi - policista kungs, pasmaržojiet, vai tad šitais ir YSL? :D