AtrisinātaMarno S SIA - Bojājums

Sveču nomaiņa beidzās ar to, ka nolauza sveci, pēc tam divas dienas neteica, kas ar mašīnu noticis, tad teica, ka urbšot un ka viss ir apdrošināts, un tad vēlāk pateica, ka tomēr jāpārlasa galva, kas aizņems 3-4 dienas, jo situācija esot slikta. Piektajā dienā, kad paši atnācām uzzināt, kas noticis, tad mums tika paziņots, ka tikko atnāca atbilde, ka sprauslu skrūves piegādātājam neesot un jāgaida vēl 5 dienas. Rupji un ar paceltu balsi, nepieklājīgi izturējās pret klientu, kad uzdeva konkrētus jautājumus par to, kas noticis. Pie mašīnas nepielaida ar atrunu, ka tas ir drošības apsvērumu dēļ. Kad mašīna pēc divām nedēļām tika sataisīta, tad, piedarbinot mašīnu, izleca Check-Engine (motora kļūda) . Uz jautājumu, kas tas ir, saņēmām atbildi, ka tūlīt salabos. Pēc tam pēc viņu teiktā Elektriķis izdzēsa kļūdu un mēs aizbraucām, bet līdz mājām, protams, netikām, jo pēc švīkstošas skaņas mašīna nobeidzās un mašīnu vairs piedarbināt nebija iespējams. Šobrīd tiek skaidrota situācija ar to, kas ir ar motoru noticis. Vēlāk pievienosim detalizētāku un ar pierādījumiem aprakstu, kad viss tiks noskaidrots, šobrīd šo rakstu, lai pārējos informētu, ka šis nav serviss, bet ūķis, kurā tiek apmānīti cilvēki.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta apkaimesiedzivotajs 08.01.2023

Šobrīd problēma tiek risināta, piedāvāja segt remontu.