www.sudzibas.lv Marmora krāsas lieldienu olām 99% neatbilstība produkta reklamētajam rezultātam

Marmora krāsas lieldienu olām - 99% neatbilstība produkta reklamētajam rezultātam

Labdien!
Sniegotās, bet raibās Lieldienas ir galā. Bet ar nepatīkamām atmiņām par to kā ar mazo gaidījām Lieldienu zaķi - olu meklēšana darzā(jautra ikgadēja ģimenes tradīcija). Kamēr mazā spēlējās, ātri bija jārīkojas. Bija jāizvāra un jānokrāso olas + dārzā jasaslēpj. Olas izvārītas un gatavojos krāsot. Krāsas "Marmory" iegādājos Maximā par 1.39, naudu nežēloju, jo bija arī daudz lētākas krāsas. Instrukcija vienkārša. Sāku krāsot. Rezultāts - nekāds. Krasoju otrreiz tās pašas olas, jo instrukcijā teikts, ka ja vēlas spilgtākus toņus, tad vēlreiz jānokrāso. Bet arī tas pats - NEKAS. Esmu neizsakāmi vīlusies, ka palikām bez krāsotām olām, kuras slēpt sniegā. Bet sīpolu mizās krāsotās nevar tik labi pamanīt sniegā un krāsainās arī bērniem labāk patīk. Nesaprotu par ko prasa tādu naudas summu. Rezultāts ļoti švaks! Tā teikt, iegrābos. Domāju, ka nebiju vienīgā, kura šajā interesantajā procesā sajutās p*****.
P.S. netika teikts, ka olām jābūt baltā vai brūnām. Diemžēl neizdodas pievienot bildi, bet krāsotās olas izskatās kā vnk nekrāsotas olas ar pāris blāviem pleķiem.
Itkā sīkums, kas tur olas, bet tas ir vesels pasākums svētkos!

B Beisbolzzz 02.04.2013

varbūt tomēr problēma ir tevī ka tik iisaa laikā tik daudz jāsūdzas?

A asilaydying 03.04.2013

Vai, vai, vai. Ne-mazturīgā ģimene no Lido ar lielumlielo dzeramnaudu iepērkas Maximā. Būtu jau nu kaut Rimi pirkuši. Bet n'ē, lētā Maxima.

S SarmīteOzolina 03.04.2013

Kopš kura laika sīpolu mizās krāsotas olas nevar pamanīt sniegos? Kādā krāsā jums ir sniegs?????

B Balta_Puma 03.04.2013

Es arī vienu gadu ar tām krāsām pamēģināju. Rezultāts man nepatika. Spilgtas bija, bet mākslīgas.

Sīpolu mizās krāsotās sanāk daudz skaistākas! Un gana spilgtas. Turklāt var likt klāt gan sarkano, melno tēju, gan kafiju, gan mellenes.

Tās krāsas taču ķīmija. Principa pēc nepērku.

Lieldenu Zaķa tradīcijai nav ne vainas! Lai tiek bērnam tāds prieciņš.

U uzzy 03.04.2013

:D man ar smieklus parrāva! Kā var sīpolu mizās krāsotas olas neredzēt sniegā???? Atvainojos ja sniegs ir jau brūnā krāsā, tad patiešam žēl ka tā.

L lellx01 03.04.2013

Nebija man laika krāsot ar mizām. Citus gadus gan laikus sagatavošos, šogad vienkārši nesanāca, bet "paldies", ka cilvēki saprot, ka visādi var gadīties.
Paldies Balta_Puma, ar mellenēm gan neesmu nekad mēģinājusi, ņemšu vēro Tevis ieteikto! :)

P Pūpols 09.04.2013

Pieredze diemžēl negatīvi identiska - nolēmu šogad dažādībai nekrāsot olas ar sīpolu mizām, nopirku Maximā tās, kurām uz iepakojuma rakstīts marmory (Ls 1.39), ķipa marmora kŗāsas ar smuku attēlu uz iepakojuma. Olas sanāca šausmīgas, tā kā apķēpātas ar nesmukas krāsas parasto ūdenskrāsu pleķos, tādā "marmora krāsā" kā bija pretīgi skatīties. Žēl, ka nesaglabāju čeku, lai arī parasti nekasos, bet šoreiz ietu un prasītu naudu atpakaļ. Labi, ka man bija plāns B un bērnam netika sabojātas Lieldienas ar skaisto olu meklēšanu dārzā.

P Pūpols 09.04.2013

Ar apbrīnu un neizpratni lasu niknos (prastos) komentārus cilvēka objektīvi ieliktajai sūdzībai par nekvalitatīvu preci!!!