LV RU
www.sudzibas.lv Marking.lv Грубость

Marking.lv - Грубость

Потрясающая грубость по отношению к клиенту.
Суть. Компании был послан запрос цены на конкретную модель лазерного маркировщика.
В ответ пришло предложение мол, сначала напишите кто вы, чем собираетесь заниматься и тогда дадим консультацию. На мое резонное замечание, что мне не нужна консультация, я хочу купить конкретную модель, получил такой ответ (дословная цитата) :

"флаг в руках" и вперед иди и покупай...

Стоит задуматься стоит ли сотрудничать с компанией которая позволяет себе так отвечать.
Впрочем допускаю, что это проблема с конкретным человеком.

Komentāri (3)

M marking.lv 02.08.2018

Diemžēl Latvijas uzņēmējdarbības vidē ik dienas nākas sastapties ar iedomīgiem, nekompetentiem indivīdiem kas nopietniem uzņēmumiem raksta anonīmas vēstules mēģinot izkrāpt informāciju.

Šajā gadījumā mūs neinteresē vai šis bija neveiksmīgs, amatiera mēģinājums nomelnot uzņēmumu, ļoti nesaprātīga ražotāja mēģinājums kaut ko uzzināt vai vienkārši kāda krimināla darboņa mēģinājums uzzināt cik varētu maksāt iekārta ieroču sērijas numuru viltošanai...

T Tommy Gunner 07.08.2018

Ваш комментарий только подтверждает мою правоту.
Во-первых, это с вашей стороны анонимность. Человек, отвечавший мне нигде не подписался - ни имени, ни фамилии, а ведь это представитель компании. Что уже говорит о многом.
Во-вторых, вы никак не можете судить о моей компетентности, у вас попросту нет информации, то есть вы просто пытаетесь выставить меня в нелицеприятном свете.
В-третьих, вас никто не пытался очернить, как вы пишете. Я привел пример того, как вы отвечаете на письмо.
Ну и в-четвертых, на сайте производителя о вашей компании нет ни малейшего упоминания, так что по поводу компетенции возникают большие сомнения. Кстати, обращение в немецкий офис сразу дало результат.
Всего хорошего.

M marking.lv 17.11.2018

Turpiniet rakstīt šīs muļķības cik vien gribiet, jebkuram saprātīgam indivīdam no jūsu rakstītā ir skaidri redzams ar ko te ir darīšana.

"Во-первых..."
Konkrētais indivīds kaut ko pārmet par anonimitāti... pēc tam kad saņēmis atbildi no oficiāla e-pasta. Tajā pašā laikā pats nosūta pieprasījumu no "gmail" adreses bez paraksta kas viņš tāds ir un kad tas tiek paprasīts sāk lamāties un rakstīt sūdzības...

Cienītais - ja jau esat tik gudrs un varens publicējiet šeit kas jūs tāds esat par "Latvijas veiksmes stāstu" ?

"Во-вторых"
Varam gan, jo jums nav pilnīgi un galīgi nekādas saprašanas par ko jūsu runājat.

"В-третьих"
Uz anonīmām, bezkaunīgām vēstulēm no krāpniekiem un spekulantiem tiek, tika un tiks atbildēts bez žēlastības, vai ar ironiju un sarkasmu...

"Ну и в-четвертых"
Kā jau iepriekš tika vairākkārt akcentēts jums nav ne mazākās saprašanas par to par ko jūs runājat.
Neviens ražotājs savās mājaslapās nenorāda visus pasaules dīlerus. Un tas attiecas ne tikai uz šo nozari bet praktiski visām.
Konkrētā iekārta - modelis kuras cenu mēģinājāt neprasmīgi uzzināt netiek tirgota Rietumvalstu tirgos.
Tā tika radīta Jaunattīstības valstu tirgiem - Āfrika, Dienvidamerika, Krievija utml.
Mūsu mājaslapā šī modeļa apraksts tikai iekļauts pēc speciālas atļaujas no ražotāja kas ņemot vērā Latvijas zemo attīstības līmeni atļāvās veikt izņēmumu un šo iekārtu šeit piedāvāt.

Diemžēl vidēji reizi mēnesī tiek saņemtas šādas vai līdzīgas vēstules no "indivīdiem ar speciālām vajadzībām" kas uzskata ka visu zin labāk par nozares speciālistiem.
Kad šo krāpnieku plāni neizdodas tie dodas rakstīt sūdzības un apmelot uzņēmumus.
Tāda ir Latvijas uzņēmējdarbības vide un gribot vai negribot tiem kas redz to kā tiek vadītas Latvijas ražotnes - kādi cilvēki veic iekārtu iepirkumus, nākas piekrist kāda bēdīgi slavena maksātnespējas administratora teiktajam ka redzot to visu patiešām rodas jautājumi no kurienes šādas radības izlīdušas un kā viņi nonākuši līdz tam ka mēģina kļūt par ražotājiem - uzņēmējiem.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes