Marka Am Sia - Nemaksāšana

Cienījamie Jelgavas būvuzņēmēji - neiesaistieties ar SIA „MARKA AM” - Aivaru Ozoliņu - Nelienat objektā Ganību iela 6 , Jelgava .Reāls uzmetiens !

R rasaslase 16.06.2018

Ja kādam ir slikta pieredze ar 3.st '''darboņiem "" Mālu ielā 16 ozoliņu dzimtu kas tirgo 'dzīvokļus' vai viņu SIA MARKA AM,MARKA A vai WINNER ucc lūgums dot ziņu..Informācija nepieciešama lai visu sakopotu un nodotu policijai..Lai neturpinātos līdzīgi gadījumi...Šiem cilvēkiem maksātnespējas procesi nav sveša lieta un viņi aktīvi ''darbojas '' nekustāmo īpašumu tirgū... Cilvēki jau ar zināmu ''reputāciju '' Tas viss atrodams publiski Latvijas Vēstnesī vai google..Tas tā mans viedoklis lai piesargātos cilvēki ...tikai iesaku paskatīt par viņiem publiski pieejamo ….Manuprāt nav īsti godīgi cilvēki..Dēl viņiem tagad ir būvvaldes atzinums,ka ēku nedrīkst ekspluatēt..Un ,ja palasa google,tad tas nav pirmais gadījums,ka pārdod dzīvoļus nenodotus ekspluatācijā un ''pazūd"'.

E Elita Vaitaite 15.12.2018

Nekustāmo īpašumu jomā "veikli darboņi" Ozoliņi . Uzmanaties lai netiekat ar tukšiem solījumiem piemānīti..Papētiet Ozoliņu pagātni..Maksātnespējas,uzvārdu maiņas seko šiem cilvēkiem… Aivars Ozoliņš ( exMoisejs ), SIA MARKA AM, SIA MARKA M...papētiet googli...tiesu procesi,skandāli…It kā tirgo Toms Ozoliņš https://www.facebook.com/toms.ozolins.16 ,bet patiesībā visu dara viņa tēvs Aivars un pamāte Diāna..vienkārši piesargājaties...Darboņiem šis ir bizness ar ne visai labu slavu. Nopirka ēkas Mālu ielā 16 trešo stāvu..Un jau tirgo vairāk kā gadu. Pircēji mainās..iemaksā pirmo daļu un pamet,jo saprot,ka nopirkuši ' cūku maisā"..Divos dzīvokļos pircēji Mālu ielā dzīvo neskatoties uz Rīgas pils. būvvaldes atzinumiem ,ka nedrīkst ekspluatēt telpas...Pārējie divi stāv tukši un gaida nākamos muļķus kuri ieguldīs naudu ēkā un pievilsies..Cik var redzēt google līdzīgi gadījumi bijuši Jelgavā un Tukumā saistībā ar Ozoliņiem. Lūgums padalīties ar informāciju kur vēl Ozoliņi ir līdzīgi rīkojušies

E Elita Vaitaite 30.08.2019

Tiem kas interesējas par ēku Mālu ielā 16 kurā Ozoliņi cenšas notirgot 3.stāva dzīvokļus palasiet. Ja nepieciešama papildus informācija par Ozoliņu Aivara,Diānas vai Toma un viņu SIA Marka Am, SIA Marka M vai SIA WINNER darbību vai arī šo cilvēku "biznesa" darbību rakstiet man uz profilu Facebook Elita Vaitaite. CIk var muļķot cilvēkus ar solījumiem. Tāpat uzmanaties tie kas grib sadarboties. Ozoliņiem tendence bez līguma darboties un beigās nesamaksāt. Vismaz tāds ir mans viedoklis par viņiem. http://adreses.jautajums.lv/Malu-iela-16