www.sudzibas.lv Mārīte Krakope Andele Mandele pārdevēja Krāpniecība - viltotu uzdod par oriģinālu

Mārīte Krakope Andele Mandele pārdevēja - Krāpniecība - viltotu uzdod par oriģinālu

Pirku portālā andele mandele somu, kas tika uzdota kā oriģināla, lai gan tāda nebija.
Uz manu pieprasījumu atgriezt naudu (un es somu atgrieztu atpakaļ) nereaģē. Andeles mandeles portālā saraksti slēdz, lai es vairs nevarētu rakstīt, tāpat arī arī facebook.

Z

Sigita Bronze 10.04.2018

19 euro soma un gaidi oriģinālu?

Z ZaneB 10.04.2018

Nav svarīgi ko es gaidu vai negaidu :) Kāpēc melot?
Diemžēl ir pārdošanā somas par augstāku cenu un arī ''feiki"...

19 e un gaidit originalo,Latvija? :D

Z ZaneB 10.04.2018

Un ja soma maksātu, piemēram, 70 EUR? Ko tas mainītu?

P Pelekais Latvietis 10.04.2018

Neko tas nemainitu,protams tev sameloja ,tas nebij skaisti !
Tagad tev bus maciba nemeginat pa kapeikam pirkt dizaineru lietas,jo tas 99% bus feiki...

Labak pa 19 e noperc jaunu un bez firmas vai ipashi izlecosa logo,kas tev laus paspidet starp tam daudzajam fake somam,kas ir pie mums..

Z ZaneB 10.04.2018

Jā, protams, ka mācība būs.
Riskēju, jo pati esmu tirgojusi oriģinālas lietas par krietni zemākām cenām kā veikalā. Sievietēm, kā zināms, patīk sapirkt vairāk kā varētu lietot un bieži vien apnīk. Sirdsapziņa ir mierīgāka, ja pārdod par simbolisku naudu, nekā stāv mājās bez pielietojuma. Skaidrs, ka visi cilvēki nav vienādi...Uzķēros uz to, ka pārdevējai pirms tam bija labas atsauksmes (viena tikai slikta un par citu tēmu).
Mērķis sūdzībai vairāk ir informēt citus, lai neuzķeras ne tikai uz konkrēto pārdevēju, bet arī pirkt satiekoties - lai var apskatīt dzīvē.

P Pelekais Latvietis 10.04.2018

Musdienas tik reti izdodas sastapt godigus un patiesus cilvekus,it seviski ,ja saistits ir ar naudas lietam ..