www.sudzibas.lv Mārīte Dūdiņa zoba plombēšana beidzas ar sāpēm vaigā

Mārīte Dūdiņa - zoba plombēšana beidzas ar sāpēm vaigā

Vēlos izteikt sūdzību par Mārīti Dūdiņu, kura mani pārsteidza ne tikai ar vienaldzīgo, neiecietīgo attieksmi, bet arī ar neprofesionalitāti!
Viņas dēļ nācās piedzīvot diezgan lielas mokas...Dūdiņa iešpricēja zobam, kuram bija jāizurbj mazs caurumiņš, anestēziju tā, ka drīz vien pēc dažām sekundēm sajutu dīvainu vaiga (!!) pampšanu, kas pārauga tik ļoti, ka muti no sapampšanas nevarēju aizvērt ciet un klāt vēl sāpes...gribēju saukt zobārsti šurpu, bet pati Dūdiņa aizgāja runāties ar personālu, tā nu gaidīju, kad viņa atnāks. Kad atnāca un parādīju savu sapampušo vaigu, viņa tik noteica, ka man izliekoties - tur esot sapampums zirnīša lielumā (ko es gan ar plaukstu knapi varēju apņemt..), pārējās zobārstes arī to redzēja, vairākas saskrēja apkārt, jo vaigs man bija uzpampis traki, nevarēju parunāt, viņa man vaigu sāka masēt, bet no tā vairāk sliktuma kā labuma - sāpēja vēl nežēlīgāk, pēc tam masēšanas vietā parādījās zilumi, kas nogāja tikai pēc 2 nedēļām...Dūdiņa vēl nosaka, kādēļ asaras birst, tak nevar būt, ka no sāpēm, droši vien kādi iekšēji pārdzīvojumi (no tā visvairāk dusmas sanāca) un teica, ka līdz vakaram pāriešot - pampums turējās 2 nedēļas. Visu to dienu mājās mocījos ar sāpēm, nevarēju paēst ne tajā dienā, ne nākošajā, vaigs bija sapampis un zils, nākama dienā gāju atpakaļ sūdzēties, ka labāk nav palicis, bet tad viņas pašas tajā dienā zobārstniecībā nebija.
Dūdiņu neiesaku!!!

C

E ELLIO 06.12.2012

Jūsu gadījumā ir notikusi anestēzijas komplikācija un durot ir trāpīts asisnvadā, no tā arī tūska, zilums un sāpes.Par to nevajag uztraukties, jo tā var gadīties jebkuram zobārstam.

C cikse2525 26.12.2012

Katrā ziņā nekad iepriekš pie kāda cita zobārsta šāda situācija nav gadījusies, vismaz varēja tajā brīdī cilvēcīgi paskaidrot, kas notiek un neteikt, ka šīs komplikācijas ir pacienta iedomas.

E ELLIO 27.12.2012

Nekļūdās tas, kurš nestrādā.:)

F Flips 24.10.2014

cikse2525 tu tak esi viena stulba govs :D

A Andris. 08.08.2015

Saprotu, ka katram visādi var gadīties, bet tad ir jāatbild par savām darbībām un tās jāatzīst!
Es pirms došanās pie zobārsta, skatoties atsauksmes, arī nolemju pie šīs neiet.