www.sudzibas.lv Māris Zirnis Nepieļaujama attieksme

Māris Zirnis - Nepieļaujama attieksme

Māris zirnis nav labs instruktors. Ņemsim vērā man bija pati pirmā braukšana (nekad nebiju sēdusies pie stūres) viņš uzreiz man lika braukt pa pilsētu, es biju pārbijusies. Kad izdarīju kļūdu viņš sāka bļaut uz mani. Braucot viņš man lika padot salvetes no kabatiņas vadītāja vietā un tad lielījās ka esot paspējis visu mašīnu nodezinficēt kamēr es braucu. Jāpiemin fakts, ka kamēr viņš nedezinficēja mašīnu viņš visu laiku sēdēja facebookā un skatījās tur klipiņus, vai arī runāja pa telefonu. Pats trakākais ir tas, ka viņš bija uzlcis kājas uz sēdekļa un tās aptinis ar drošības siksnu, tādējādi viņš nevarēja noreaģēt, ja es kaut ko izdarītu ļoti nepareizi. Ja šo izlasījāt es ceru, ka neizvēlēsieties viņu par savu instruktoru un pataupīsiet savus nervus!

Nekad neļaujiet pakalpojuma sniedzējam uzturēties pret jums ar necieņu! Jūs maksājat - viņi sniedz kvalitatīvu pakalpojumu, pretējā gadījumā jūs izvēlāties citu pakalpojumu sniedzēju. Jūsu nauda - jūsu noteikumi!

K Kursante2018 14.12.2021

Mācījos pie Māra, labāku instruktoru iedomāties grūti. Pati esmu jau nokārtojusi vairākas citas kategorijas, kuras mācīja citi instruktori un Māris ir nesalīdzināms! Vienmēr mierīgs, draudzīgs, pozitīvs, atbildēs uz visiem jautājumiem, ja vajadzēs, uzzīmēs un 3x paskaidros. Un, sagaidīt, lai Māris bļauj... Drīzāk uz Mēnesi ātrāk aizlidošu, kā ko tādu varētu panākt.

Cik man zināms, Māris ir instruktors jau desmit vai vairāk gadus, viņš sēž kā grib un noteikti ir pārliecināts par to, ko dara - vai spēs noreaģēt vai nē. Instruktora uzdevums ir paredzēt bīstamību, ja viņš jūt bīstamību, nesēž ar drošības jostu ap kāju. Pati zinu, ka tā tas ir. Instruktors neriskēs ar savu darba instrumentu un maku, kā arī savu un kursanta drošību, ja nebūs pārliecināts par savu spēju noreaģēt jebkurā situācijā.

Šķiet šī sūdzība uzrakstīta kaut kādu savu nepiepildīto ambīciju dēļ, nevis tāpēc, ka instruktors bija slikts. Pilnībā nepiekrītu.

G Gulbenietis 15.12.2021

Piekrītu kursantei. Mani pirmājā braukšanas reizē manā mūžā palaida Rīga centra intensīvajā satiksmē. Visi cilvēki un bleļki dzīvi. Te autore laikam parādīja savu blondumu, par ko sekoja daudzi aizrādījumi. Ir vnk cilvēki, kuri labāk lai brauc ar sabiedrisko transportu.. Vecākiem un sabiedrībai sirds būs mierīgāka.