Māris Kublinskis - Krāpnieks

Māris Kublinskis ir KRĀPNIEKS! Iepazīstas Flirtā vai citos iepazīšanās portālos! Meklē naivas jaunas meitenes no kurām izkrāpt naudu! Viņš arī slēpjas zem vārda Maris Boss vai Māris Ezeriņš. Arī man gadījās ar viņu saskarsme, iepazinos Flirts.lv , satikāmies , viss bija labi , līdz brīdim kad itkā viņam sākas darbā problēmas ar lielām naudas summām , prasīja man lai paņemu kredītu , es neņēmu kad viņam tas neiznāca , viņš pajautāja 20 € lai pārskaitu , itkā viņam pie radiem vajag aizbraukt , protams es naiva muļķe pārskaitīju , naudu vēl neredzu šodien ! Esmu vientuļā māmiņa , audzinu bērnu , man tā nauda bija vajadzīga priekš bērna bet diemžēl mani apkrāpa viņš! MEITENES LŪDZU NEUZĶERATIES UZ ŠĪ MĀRA KUBLINSKA! Viņa dati : Māris Kublinskis, 08292-12055 , LV34HABA0551030234887! Flirta niks - Marula123

S SudzibasTagad 14.10.2015

Šito zelli zinu, nevienu vien nav apčakarejis. Cietumā tada idiņam jāsēž!

B Balu 15.10.2015

Mani pārsteidz cilveku naivums. Kā var dot naudu nepazīstamam cilvēkam?! Nez protams, kā viņš aplidojis, ja jau uzreiz visas šķīst viņa priekšā, jo pēc skata vnk puika no rajoncika.

R runcis2 01.11.2015

Slikta gaume tev, un vel naudu iedevi!!

M mikipelellleee 03.11.2015

Viņs jau no malas pretīgi izskatās kur nu vēl dzīvē:D Apčakarē māmiņu par 20 Eiro, kāds tolks? Viņš no tā paēdis būs?

M mikipelellleee 03.11.2015

Bildēs izskatās pretīgs, gan jau ari tads dziivee ir. Appist vientuļo māmiņu par 20 Eiro, Kur prāts??? Iespējams tā mamiņa pati ir nēedusi un izpalīdz tādam lopam kā šis. Pretīgs cilvēks. Bez nākotnes! Lasīju šo visu, sakot no sirds, vemt gribējās, kaut viņam kāds pa purnu sadotu!

X xyg 07.12.2015

mūsdienās vīrieši pārvērtušies par kaut kādiem nesaprotamiem radījumiem, izkrāpt naudu sievietei? nav ko teikt.

M M_Jankovska 15.12.2015

Meitenes nomierinaties pilna pasaule ar liekēžiem kas tik alkst tupēt uz Jūsu kakliem. Naivums mums ir ienaidnieks un mūsu žēlošana autiņu maiņa tādiem stūlbeņiem turpinājās un turpinās! Un galvenais daži labi individumi vaino sievietes pie visiem grēkiem :D

Z Zemene33 22.11.2016

Es arī pazīstu šo cilvēku. Ļoti agresīvs pēc rakstura,liekēdis un krāpnieks. Iepazīstas internetā,piedāvā savu roku un sirdi un beigās izmāna 800 eiro.(pazīstamai) meitenes esat uzmanīgas!!!

Pīle. 02.02.2021

Kā tik daudz ir iespējams izmānīt?

D Dace83 17.01.2018

Pilns ar krāpniekiem zagļiem un feikiem. Re kur Andris Petkus vēl viens tamlīdzīgs. Kad tie kretinosi uzrausies uz kādu zečku vai mentu vienriez tanī iepazīšanās portālā.

Pīle. 02.02.2021

Pirmkārt jau sievietei ar naudu nav jāpalīdz kaut kādam mazpazīstamam čalim. Otrkārt man nav ne jausmas kāpēc vispār jālieto tik stulba aplikācija, kā flirts .lv un treškārt nav labi sieties ar viņiem.