www.sudzibas.lv Māris Kokins Bohanes dēls Uzturlīdzekļi - Pameta mūs ar bērnu likteņa varā

Māris Kokins Bohanes dēls - Uzturlīdzekļi - Pameta mūs ar bērnu likteņa varā

Māris Kokins - bohanes dēls, kuru māte aizstāv kā mazu zīdaini, nespēj uzņemties atbildību par savu bērnu. Pameta mūs, tagad bērnu audzinu viena. Vai tiešām nav taisnības šajā pasaulē. Zinu, ka ir bijusi grūta dzīve, bet vai tā tam jānotiek arī paša bērnu? Dzīvoja ar mums kamēr maksāja pabalstus, un ar to arī bija viss beidzies. Kamēr nauda ir, kamēr pabalstus maksāja tikmēr bijām vajadzīgi. Dievs tevi sodīs mārīti!

K Klientamnavtaisnība 19.06.2020

Iesniedziet uz alimentiem, kur problēma?

K Klientamnavtaisnība 19.06.2020

Godīgi sakot, šo likumu par alimentiem nezinu. Re kur Krievijā par nemaksāšanu var iesēdināt. Ļoti pareizi. Bērns nav vainīgs.

⛔️ 19.06.2020

Izskatās pēc zombija, vai tad vajadzīgs tāds papiņš?

A aicis24 19.06.2020

Pa tiešām,kapēc tev jācieš ar bērnu.Tak piesaki no valsts alimentus un viss,problēma atrisināta.Pēc tam arī valsts no viņa piedzīs to naudu.

A anse22 19.06.2020

saņem no valsts uzturlidzekļus tad piedzis no viņa. un kad berns izaugs tad tevs piedzis no berna, un tas vienalga vai viņš maksa vai ne, vai piedalas audzinašana vai ne, Likums Latvija to atļauj un tadi procesi ir ļoti daudz tagad

Pacco_al 22.06.2020

Nē ne tikai dzirdēju, ka tagad prokuratūra pasākusi arī rosināt krimināllietas pret nemaksātājiem. Nezinu ar ko gad tas var beigties, bet jeb kurā gadījumā un notiesājošs spriedums un pēc tam, ka džeks ņems izziņu par sodāmību, viņu sagaida nepatīkams pārsteigums. Ārzemēs neviens nepētīs kas par ko un kā - tiesāts, tātad viss skaidrs.

Pacco_al 22.06.2020

Brīvība, neatkarība un visatļautība cilvēkos nav saglabājusi nekādas atbildības un apziņas paliekas. Kā grib, tā darba, grib un atkal darba. Demokrātija.

A Anna Liesma 03.08.2020

Posta autore, var ar Tevi kā sazināties? Privāti