www.sudzibas.lv Māris Kokins Bohanes dēls Uzturlīdzekļi - Pameta mūs ar bērnu likteņa varā

Māris Kokins Bohanes dēls - Uzturlīdzekļi - Pameta mūs ar bērnu likteņa varā

Māris Kokins - bohanes dēls, kuru māte aizstāv kā mazu zīdaini, nespēj uzņemties atbildību par savu bērnu. Pameta mūs, tagad bērnu audzinu viena. Vai tiešām nav taisnības šajā pasaulē. Zinu, ka ir bijusi grūta dzīve, bet vai tā tam jānotiek arī paša bērnu? Dzīvoja ar mums kamēr maksāja pabalstus, un ar to arī bija viss beidzies. Kamēr nauda ir, kamēr pabalstus maksāja tikmēr bijām vajadzīgi. Dievs tevi sodīs mārīti!

Komentāri (13)

K Klientamnavtaisnība 19.06.2020

Iesniedziet uz alimentiem, kur problēma?

K Klientamnavtaisnība 19.06.2020

Godīgi sakot, šo likumu par alimentiem nezinu. Re kur Krievijā par nemaksāšanu var iesēdināt. Ļoti pareizi. Bērns nav vainīgs.

⛔️ 19.06.2020

Izskatās pēc zombija, vai tad vajadzīgs tāds papiņš?

A aicis24 19.06.2020

Pa tiešām,kapēc tev jācieš ar bērnu.Tak piesaki no valsts alimentus un viss,problēma atrisināta.Pēc tam arī valsts no viņa piedzīs to naudu.

A anse22 19.06.2020

saņem no valsts uzturlidzekļus tad piedzis no viņa. un kad berns izaugs tad tevs piedzis no berna, un tas vienalga vai viņš maksa vai ne, vai piedalas audzinašana vai ne, Likums Latvija to atļauj un tadi procesi ir ļoti daudz tagad

Pacco_al 22.06.2020

Nē ne tikai dzirdēju, ka tagad prokuratūra pasākusi arī rosināt krimināllietas pret nemaksātājiem. Nezinu ar ko gad tas var beigties, bet jeb kurā gadījumā un notiesājošs spriedums un pēc tam, ka džeks ņems izziņu par sodāmību, viņu sagaida nepatīkams pārsteigums. Ārzemēs neviens nepētīs kas par ko un kā - tiesāts, tātad viss skaidrs.

R Rikita 06.10.2020

Tas jau nav pirmais bērns noteikti. Viņš prasa noformēt kredītus, kopdzīves labā, solās to visu nomaksāt. Māris Kokins ir krāpnieks un staigā brīvībā, meklējot citus upurus. Pamet savas "meitenes" ar kredītu maisiem. Un par alimentu negodīgo apli, kas var vērsties par sliktu, kad bērns piedzimst...māmiņām labāk šādu cilvēku pat neregistrēt kā bērnu tēvu. Diemžēl likumiem ir grozījumi, bet ne tiem likumiem, kas tiešām ir svarīgi((

Pacco_al 22.06.2020

Brīvība, neatkarība un visatļautība cilvēkos nav saglabājusi nekādas atbildības un apziņas paliekas. Kā grib, tā darba, grib un atkal darba. Demokrātija.

A Anna Liesma 03.08.2020

Posta autore, var ar Tevi kā sazināties? Privāti

R Rikita 06.10.2020

...

B Bijabuus 19.10.2020

...ar vien vairāk virieši kļūst par lupatām...

A arnoldsl 19.05.2021

Jasnijs čels. Atradis jaunu Ilzīti, tagad uzdzīvo, drīz būs jauns pavērsiens pēc 9 mēnešiem. Ja kāds vēlas tikties ar šo jauko puisi, tad esat gaidīti Extra Pizza Kurzemes prospekts 133, te viņš piestrāda. buč buč jaukumiņ. Tie kas noliek Mārī paši vainīgi, nav ko uzķerties uz līkā krāna, puika ir prātīgs un grozās kā var. Kauns Jums meitenes, citi var tikai mācīties no šī spīdekļa.

A arnis1992 19.05.2021

Jasnijs čels. Atradis jaunu Ilzīti, tagad uzdzīvo, drīz būs jauns pavērsiens pēc 9 mēnešiem. Ja kāds vēlas tikties ar šo jauko puisi, tad esat gaidīti Extra Pizza Kurzemes prospekts 133, te viņš piestrāda. buč buč jaukumiņ. Tie kas noliek Mārī paši vainīgi, nav ko uzķerties uz līkā krāna, puika ir prātīgs un grozās kā var. Kauns Jums meitenes, citi var tikai mācīties no šī spīdekļa. Tā tik turēt!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes