Maris Kalninieks - Izkrāpšana

Izmisuma brīdī, kad pietrūkst naudas un nevarat atrast aizdevēju, neuzķerieties uz sludinājumu Jums ir vajadzīgs aizdevums?.... Sludinājumā norādīta adrese ir Cēsu rajons, Līgatne, Audēju iela 13, kontakttālrunis 29907191(vēlāk jums var atzvanīt arī no cita tālruņa nr). Kad sazvana, laipni izskaidros, ka var aizdot summu sākot no 3000 Eiro uz 3 gadiem. Pateiks e pastu, pa kuru sazināties, uz kuru vajadzēs nosūtīt aizdevuma līgumu. Jums atzūtīs līguma formu, jau ar "aizdevēja" elektronisko parakstu. Otrā pielikumā atradīsiet "aizdevēja" Māra Kalninieka Identifikācijas karti. Jums būs jāizpilda viņa laipnie lūgumi - vispirms jāveic Latvijas Pastā Iekšzemes maksājums uz Ventspils pasta nodaļu, kur viņš saņems "savus" 27 Eiro - it kā par līguma noformēšanu. Visas dienas garumā Jūs saņemsiet zvanus, arī neskaitāmas SSMS, ar lūgumu - viss ir labi, nauda tūlīt tiks ieskaitīta, viņš jau ir bankā, bet vēl vajag pārskaitījumam - 30 Eiro. Ja veiksiet arī so maksājumu, varat savu maku atvērt vēl plašāk, jo sekos zvans, vai SMS, ka vajadzīgi vēl 100 Eiro nodokļu nomaksai, jo viņš taču ir "privātais".Īsi - laipns, jauns cilvēks, cik lasāms Googlē, pat studējis Ventspils augstskolā. Tikai - viņa piedāvātā "Līguma" un atsaucības būtība - naudu Jūs aizdosiet viņam, nevis viņš Jums.Savu, jau nosūtīto naudu, Jūs varat aizmirst. Uzskatiet, ka esat to viņam ziedojuši. Un novēliet viņam veiksmi turpmākajā dzīvē. Uz cita nelaimes vēl neviens nav iedzīvojies.

N

D default22 02.07.2015

Pazīstu personīgi šo cilvēku, arī man reiz bija saķeršanās ar viņu, bet par citu lietu - viņš ķengāja mani pa portāliem, ka es esot viņam izkrāpis 5 Eur. Nav tiesa, ka no Cēsīm. Viņš dzīvo Ventspils raj., Popes pag. Netīrs, nošmulējies bomzis ar zemu izglītības līmeni. Dzīvē komunicē tikai ar vārdiem jā, nē un mhm. Ir pat viņa foto, aptuveni 20 gadus vecs. SMS drukāšana ir viņa hobijs.
Mans e-pasts: [slēpt]@gmail.com

A Arnis Veldre 30.05.2016

viņš man tiko 70euro izkrāpa piedāvājot kredītu tagad nezinu ko darit,mans e-pasts [slēpt]@inbox.lv , nezinu ko lai iesāk un ka lai naudu dabū atpakaļ!!!

A AGr 04.06.2016

Diezgan muļķīgs veids, lai uzķertos. Ja jau viņam vajadzētu to naudu formēšanai utt., tad mierīgi varētu atvilkt no aizdevuma summas. Kamēr nav pakalpojuma, tikmēr nav jāmaksā nauda. Tas pats dzīvokļu izīrēšanas variants - neesmu Latvijā, ieskaiti naudu un rezervēšu Tev dzīvokli.

E ElkWenn 30.03.2020

Kur man atrast šo Māri Kalninieku?