www.sudzibas.lv Māris Jansons Krāpnieks un zaglis

Māris Jansons - Krāpnieks un zaglis

M ā r i s j a n s o n s ir z a g l i s un k r ā p n i e k s. Izmantojot savas juridiskās zināšanas viņš jums palīdz sastādīt dažādus dokumentus un piesakās sniegt juridisku atbalstu vai konsultāciju. Turklāt visus līgumus sastāda haotiski un nepareizi. Lai gan jums izskaidro, ka tā ir vienkāršāk un saprotamāk. Kad esat visu parakstījuši, tad viss izskatās ļoti Skaisti, bet tad, kad no Māra Jansona ir jāsaņem nauda pēc līguma noteiktajiem punktiem, tad pēkšņi izrādās, ka esi ne tā sapratis un ne tā domājis un naudu tev nepienākas jo ir taču punkts šitāds kurš atceļ šito punktu un vispār pats taču parakstīji ko tagad gribi. K r ā p n i e k s un z a g l i s.
Lūdzu uzmanieties no šā cilvēka un nekādā gadījumā neļaujieties viņa stulbajiem stāstiņiem par vienu dusmīgu klientu. Esmu apzinājis daudzus un cietušie ir vairāki desmiti.

Papildināts eco225 13.02.2021

Māris Jansons P.K 290777

E

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes