Māris Čaunāns - Krāpšana

Māris Čaunāns mob.26635885, kurš dzīvo Dundagā izkrāpj no cilvēkiem naudu solot, ka ūdens būs vēl 2 paaudzēm, bet līdzko ir izkrāpis gandrīz visu sarunāto summu pat nedomā braukt turpināt strādāt, jo nav jau vairs vērts! Runā, ka ir tukšā un jābrauc uz citu objektu atsperties un tad turpināšot, visu laiku izdomā visādas pasaciņas un nenomirkšķināsi pat divas reizes acis, kad 800 eiro 1 nedēļas laikā jau būsi samaksājis! Visu laiku atrodas alkohola reibumā un nesaprot pats īsti ko dara un runā visādas muļķības, kā arī taupa uz materiāliem, lai tik varētu vairāk iebāzt kabatā kā arī spiež uz metriem, jo katrs metrs lielāka nauda ko izkrāpt! Gala rezultātā paliksiet bez naudas un ūdens!
1 metra cena ir tik liela, ka variet noalgot īstus profesionāļus ar mūsdienīgu tehniku tepat no Kuldīgas, kuri darbu paveiks 1-2 dienas laikā un nebūs jāklausās visādas pasaciņas kā viņu visi apbižo un apkrāpj- kaut gan ir pavisam otrādi!
Māra Čaunāna iekārta un mob.26635885

J

M Macc 11.09.2017

Ja jau summa tik liela, ka var normālu firmu izsaukt, kādēļ tad nesaucāt? Vai vienkārši nezinot, ne cenas - ne tehnoloģiju uz dullo maksāt ?

J jaaaniiis2 20.09.2017

Summa pieauga vēl darba gaitā un visās jomās neviens nav speciālists- '' pēc kara visi gudri...''

A Ainārs Laizāns 29.07.2019

Pilnībā piekrītu.
Strādā nevīžīgi, visus savus mēslus met kur pagadās, nemitīgi pīpē un reti kad ir skaidrā.
Tehnika lētākā iespējamā, sūkņi un kompresori ar mazu jaudu, galīgi neefektīvi.
Gribējās atbalstīt vietējos amatniekus, bet uzrāvos uz krāpnieku. Tā gadās...
Var jau būt, ka vienkāršos gadījumos viss ir labi, tur kur ūdens gandrīz vai pats no zemes nāk, bet sarežģītākos apstākļos neko nevar palīdzēt (manā gadījumā visu laiku nāk ārā smiltis)

S Sandis Kalnmals 27.05.2021

Neticiet tam cilvēkam mums gadījās tieši tāpat izkrapa1200e piemesloja pagalmu un pazuda un uz metriem traki krapjās

J Juris Poškus 08.10.2023

Māris Čaunāns mums laboja esošo urbumu Mazirbē un pēc tam izurba arī jaunu. Neko sliktu nevaru teikt, viss iepriekš minētais izklausās kā par citu cilvēku. Alkohola reibumā viņš nebija nekad. Tas arī izklausas neloģiski, jo kā tad varētu sēdēt pie stūres lielajam busam ar ko pārvadā tehniku, mūsdienās nez vai to var apvienot. Varbūt vienīgi ātrāk darbs varētu notikt. Tā gan arī bija problemātiska vieta, kā jau piekrastē un viņš ļoti centās lai rezultāts tiešām būtu, strādāja pat Jānu dienā. Vēlāk Čaunāns ievilka arī mājā ūdensvadu un kanalizāciju un pieslēdza santehniku. Viņu nolīgām pēc kaimiņa ieteikuma, kuram viņš urba pirms 15 gadiem un ūdens tīrs un balts vēl joprojām. Pirms tam mums urba kāda cita firma, bet urbumā pēc apm. 8 gadiem sāka arvien vairāk spiesties māls, līdz tas aizgāja ciet. Tā ka varu tikai ieteikt.