LV RU

Māris Čaunāns - Krāpšana

Māris Čaunāns mob.26635885, kurš dzīvo Dundagā izkrāpj no cilvēkiem naudu solot, ka ūdens būs vēl 2 paaudzēm, bet līdzko ir izkrāpis gandrīz visu sarunāto summu pat nedomā braukt turpināt strādāt, jo nav jau vairs vērts! Runā, ka ir tukšā un jābrauc uz citu objektu atsperties un tad turpināšot, visu laiku izdomā visādas pasaciņas un nenomirkšķināsi pat divas reizes acis, kad 800 eiro 1 nedēļas laikā jau būsi samaksājis! Visu laiku atrodas alkohola reibumā un nesaprot pats īsti ko dara un runā visādas muļķības, kā arī taupa uz materiāliem, lai tik varētu vairāk iebāzt kabatā kā arī spiež uz metriem, jo katrs metrs lielāka nauda ko izkrāpt! Gala rezultātā paliksiet bez naudas un ūdens!
1 metra cena ir tik liela, ka variet noalgot īstus profesionāļus ar mūsdienīgu tehniku tepat no Kuldīgas, kuri darbu paveiks 1-2 dienas laikā un nebūs jāklausās visādas pasaciņas kā viņu visi apbižo un apkrāpj- kaut gan ir pavisam otrādi!
Māra Čaunāna iekārta un mob.26635885

Ja

Komentāri (2)

Ma Macc 11.09.2017

Ja jau summa tik liela, ka var normālu firmu izsaukt, kādēļ tad nesaucāt? Vai vienkārši nezinot, ne cenas - ne tehnoloģiju uz dullo maksāt ?

Ja jaaaniiis2 20.09.2017

Summa pieauga vēl darba gaitā un visās jomās neviens nav speciālists- '' pēc kara visi gudri...''

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Augšupielādēt failu
SubWay

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Datu aizsardzības politiku.

Pieņemt Sīkdatnes