www.sudzibas.lv Mariposa salons Sabojāti mati par gandrīz 100 € un uzfeikotas atsauksmes

Mariposa salons - Sabojāti mati par gandrīz 100 € un uzfeikotas atsauksmes

Pieteicos caur tookbook.lv uz pakalpojumu "matu krāsas noņemšana par 25 €" pie meistares Marikas. Vēlējos no saviem tumšajiem, garajiem matiem iegūt tik pat garus, tikai gaišākus matus. Nē, pat blondus nevajadzēja. Vienkārši brūnus matus. No salona es izgāju ar īsiem, riži - sarkaniem matiem. Pēc matu krāsas izņemšanas pa virsu tika likts tonis, tāpēc runas par to, ka pie vainas ir balināšana un pēc balināšanas mati ir riži, šeit ir liekas. Vienkārši pa virsu uzlika kaut kādu pretīgu toni. Teica, ka tā kā mati man sen nav griezti, bet nav sabojāti, tad jaapgriež galiņi, jo tie ir dabīgi nolietojušies. Jāpiemin, ka matus ikdienā ne tikai netaisnoju, bet pat ar fēnu nežāvēju, jo mati man ir mana skaistākā un vissvarīgākā rota. Bija. Atbalstu tikai garus matus. Teicu - labi, grieziet tos galiņus, bet minimāli, pēc iespējas mazāk. Kad nogrieza pirmo šķipsnu, es ar muti vaļā paliku. Nogrieza laikam kādus 20 centimetrus. Un vēl pie tam kā? Priekšā garāki, aizmugurē īsāki, kaut kads vājprāts. Ja tā ir matu galiņu apgriešana, tad esmu zilonis. Labi, iegūstu es pretīgus, īsus un rižus matus, viss pretēji tam, kā es vēlējos. Nāku maksāt un te pēkšņi - 85 €. Apstulbusi samaksāju un aizgāju. Jā, varbūt tajā brīdī likās, ka aiziešu mājās un pieradīšu pie matiem, neliksies ne īsi, ne riži, tomēr nē. Pat mēnesi pēc tam vēl vakaros pārdzīvoju par to, kāpēc man vispār bija jāsper solis šajā nolādētajā salonā. Trauma no frizieriem. Protams, atstāju tobook.lv atsauksmi ar 1 zvaigzni, vēlāk arī viņu facebook lapā tādu pašu. Nesen saņēmu zvanu no šī salona. Cena redz bija 85 €, jo bija dubultā krāsas noņemšana. Dubultā? Meistare pateica, ka redz te ir pleķītis, kur krāsa sliktāk nāk nost un ar diviem otas vēzieniem uzlika pa virsu pilienu noņēmēja. Tas skaitās dubultā noņemšana? Nesmīdiniet, lūdzu. Tas vēl nav viss. Nesen savā facebook profilā pie bildes, kur mati ir nokrāsoti atpakaļ tumši un pēc 2 mēnešiem ir pa mazu gabaliņu paaugušies, saņēmu komentāru no nepazīstamas sievietes ar tekstu - "kur tad sabojātie, īsie, rižie mati?" Nu jūs ņirgājaties? Tas jau ir par traku, lai manā publiskajā profilā līstu un atstātu nievājošus komentārus. Iegāju salons Mariposa facebook lapā un ko es redzu? Pa vienu dienu gandrīz vienā laikā 5 dažādi cilvēki salikuši 5 zvaigznes. Nākamajā dienā - pilnīgi tas pats. Tātad šis salons sev mākslīgi kačā reitingus. Ja pirms manis tur bija labi, ja 15 atsauksmes un mans vērtējums vidējo novilka uz leju, tad te pēkšņi divās dienās gandrīz tik pat daudz 5 zvaigžņu atsauksmju, cik kopā bija atsauksmju pa visu viņu facebook lapas pastāvēšanas laiku. Šis ir smieklīgi un zemiski. Ceru, ka neviens neuzķersies uz šīm viltus atsauksmēm.
Pat tuvu neejiet šim salonam. Noplēsīs naudu kā traki un sabojās visu, ar ko varējāt lepoties. Pielikumā mani garie, tumšie mati un pretīgie, salona sabojātie.

Y

A Apzinìgà 30.06.2017

Nekas tev tur labàks nav bijis pirms kràsu noñemśanas.

V Viktorija001 30.06.2017

Nebojā savus matus. Iepriekš tumšie bija labāki

M Mārtiņš010101 01.07.2017

Ām klasiskā dūdiņa kura iedomājas ka viņas mati ir skaisti ? :D Lepnums ? :D Smiekli nāk! Tajā bildē tumšie mati ir nekopti, atauguši un taukaini. ;) Jā Tu lepojies ka izej sabiedrībā ar saviem šķidrajiem taukainajiem matiem , tad man Tevis ir žēl! Vismaz rižie izskatas kaut kripatiņu koptāki! ( un nē es neaizstāvu salonu :D Vienkārši kā minēji ka Tava dzīve ir Tavi garie skaistie tumšie mati. Ne viņi skaisti, ne kopti. Izskatatas briesmīgāk par saņemtajiem rižajiem. Vismaz kam jumtiņš sarūsējis - pagrabiņš slapjš...

M Mārtiņš010101 01.07.2017

Problemātiskām meitenēm kāda esi Tu - pirmkārt ir pieejami psihologa pakalpojumi, lai atietu no domas ka Tavi mati ir tava skaistākā rota, Gan otrkārt ir pieejamas grāmatas un cita literatūra , lai TU nedomātu ka TAVA matu rota ir skaistākā dabas dāvana, kaut mati ir šķidri un nekopti pašā sākumā.

Life_is_life 01.07.2017

Slikta telefona kameras kvalitate :D

masyanya 02.07.2017

Pēc šīs procedūras mati izksatās labāk - koptāki, spīdīgāki, nav savēlušies un nespurojas. Galus ir jāapgriež regulāri, ja to nedara - no to garuma vairs nav nekādas jēgas. Domāju, ka nav tik traki, kā Jums liekās.

K Kristaps 06.07.2017

Atvaino, negribu būt ļauns, bet ja Tu tā saki, ka mati ir Tava skaistāka rota utt.
Tad, tiešām, godīgi, Tev nepiestāv vispār gari mati ne rižie, ne melnie, melnie vispār izskatās briesmīgi.
Pieņem lūdzu šos viedokļus, pamaini kaut ko. :)

A askfm 22.09.2017

Komentāri - bullying paraugstunda :/
Sūdzības.lv būtu jāmonitorē komentāri pie sūdzībām un jādzēš personiski apvainojumi. Savādāk cilvēki sāks baidīties te kaut ko postēt.